Samsung pakuje telewizory w eko-pudełka. Zrobisz z nich domek dla kota

Samsung pakuje telewizory w eko-pudełka. Zrobisz z nich domek dla kota

Samsung pakuje telewizory w eko-pudełka. Zrobisz z nich domek dla kota
Arkadiusz Stando
20.04.2020 07:50

Najnowsze telewizory Samsunga idą w parze z nowymi projektami pudełek. Nie będziesz zastanawiać się, gdzie zmieścić ten wielki karton, który może być kiedyś potrzebny. Teraz można go zamienić w domek dla kota, albo przydatną podstawkę.

Kiedy byliśmy dziećmi, kartonowe pudełko mogło mieć niezliczone zastosowania. Zazwyczaj pewnie był to świetny budulec do stworzenia zamku marzyciela, a jeśli nie, to chociaż przydał się jako pudełko na kredki i skarby. Dzisiaj dużo trudniej stwierdzić, co można zrobić z tak dużym kawałkiem sztywnego papieru.

I jeśli masz ten problem, to wiedz, że nie jesteś sam. Ale wkrótce może się to zmienić. Samsung wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ekologicznego świata i tworzy nową linię telewizorów, ale też wraz z nimi eko-pudełek. Kartony nie znikną, bo coraz cieńsze ekrany wymuszają solidne zabezpieczenia.

Zamiast szukać sposobu na pozbycie się ich, Samsung znalazł dla nich rozwiązanie na "drugie życie". Mogą stać się przedmiotami gospodarstwa domowego, takimi jak stojaki, podstawki, półki czy nawet domy dla kotów. Dodatkowo, Samsung zapowiada korzystanie z bardziej eco-friendly kartonów.

Obraz

Kartony zaprojektowano w taki sposób, aby ułatwić ich przecinanie i łączenie ze sobą. Samsung zapakuje w nie telewizory z serii The Serif, The Frame i The Sero.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)