Samurajskie science fiction

samurai
samurai
Paweł Kański

27.10.2009 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj trailer dla fanów dobrego kina akcji! Krótka, filmowa zapowiedź filmu The Cup of Tears. Jak dla mnie, film wyreżyserowany przez Gary'ego Shore'a może być niezłą sensacją, przynajmniej od strony wizualnej. Mi przypomina takie filmy jak Sin City, 300 czy w końcu (niewiedzieć czemu ;) kreskówkę Samuraj Jack. Zresztą, oceńcie sami!

Dzisiaj trailer dla fanów dobrego kina akcji! Krótka, filmowa zapowiedź filmu *The Cup of Tears. *Jak dla mnie, film wyreżyserowany przez Gary'ego Shore'a może być niezłą sensacją, przynajmniej od strony wizualnej. Mi przypomina takie filmy jak Sin City, 300 czy w końcu (niewiedzieć czemu ;) kreskówkę Samuraj Jack. Zresztą, oceńcie sami!

Film jest jak najbardziej filmem samurajskim, chociaż reżyser jest Irlandczykiem, a zdjęcia kręcono w Słowenii. Obraz jest też dziełem science-fiction co mnie nieco dziwi, bo wcześniej takiego miksu nie widziałem. Wszystko zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie od strony wizualnej, a co z fabułą?

Fabuła: Pewna gejsza wypełniła swoimi łzami czarodziejską filiżankę. Jej łzy mają teraz magiczną moc: każdy kto się z nich napije zapada od razu w bardzo głęboki i długotrwały sen. Niestety, kradzież tej filiżanki sprowadza na krainę w której dzieje się akcja wojnę między klanami. Szykuje się krwawa rzeź, a sytuację uratować może tylko jedna osoba - samuraj Taro. Jak uda mu się ta misja? Dowiemy się prawdopodobnie w przyszłym roku. Niestety, nawet internet jest skąpy jeśli chodzi o informacje o tym dziele i nie znalazłem informacji o dacie premiery w Europie . Może to jakaś japońska podpucha? ;-)

Foto: sol_one

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)