Scenariusz God is a Bullet od zapracowanego Ehrena Krugera

Scenariusz God is a Bullet od zapracowanego Ehrena Krugera

Scenariusz God is a Bullet od zapracowanego Ehrena Krugera
Piotr Guszkowski
16.09.2008 10:00

Wygląda na to, że kolejna powieść zostanie zaadaptowana na potrzeby kina. Popularny ostatnio w Hollywood Ehren Kruger, autor fabuł filmów The Ring, Krzyk 3, Impostor czy Nieustraszeni bracia Grimm, szykuje scenariusz na podstawie zbierającej dobre recenzje książki God is a Bullet autorstwa Bostona Terana.

Wygląda na to, że kolejna powieść zostanie zaadaptowana na potrzeby kina. Popularny ostatnio w Hollywood Ehren Kruger, autor fabuł filmów* The Ring, Krzyk 3, Impostor czy Nieustraszeni bracia Grimm*, szykuje scenariusz na podstawie zbierającej dobre recenzje książki God is a Bullet autorstwa Bostona Terana.

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/09/god_is_a_bullet_okladka.jpg)

Obszerniejsze streszczenie fabuły powieści God is a Bullet w języku angielskim znajdziecie tutaj. Po opisach wnioskuję, że mamy do czynienia z materiałem literackim na naprawdę mocne i bezkompromisowe kino. Oby twórcy poszli bardziej w stronę thrillera niż bezrefleksyjnego kina akcji.

Póki co pozostaje nam kibicować Krugerowi w poszukiwaniu wytwórni, która zainteresuje się tym projektem. Myślę, że szanse na powodzenie są spore.

Zapracowany Kruger napisał ostatnio scenariusze do Torso Davida Finchera i Transformers 2. Wkrótce zadebiutuje także jako reżyser za kamerą powstającego w studiu Rogue Pictures thrillera The Keep, będącego ekranizacją powieści Jennifer Egan o tym samym tytule.

Foto: Ballantine Books

Źródło: FirstShowing.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)