Ścienny smart-watch. Coolest Clock: zegar projekcyjny wyświetli nie tylko godzinę

Ścienny smart-watch. Coolest Clock: zegar projekcyjny wyświetli nie tylko godzinę

Ścienny smart-watch. Coolest Clock: zegar projekcyjny wyświetli nie tylko godzinę
Adam Bednarek
07.04.2015 17:51

Smart-watch na ręce, w domu - Coolest Clock. Dzięki temu ze ściennego zegara odczytamy powiadomienia i proste informacje z Sieci.

Nawet najładniejszy zegar ma prostą wadę - nie zmienia się. Wzór jest jeden i zawsze ten sam, nie licząc ewentualnych samodzielnych modyfikacji. Coolest Clock już na starcie ma przewagę: projektor wyświetla różne rodzaje tarcz.

Zegar jak talerz? Proszę bardzo, pora obiadowa, wskakuje taki wzór:

Obraz

Deszcz pada, a my chcemy trochę słońca? Godzinę wyświetlamy w ten sposób:

Obraz

Miłośnik zwierząt może postawić na... zegar w kształcie jelenia. Bo czemu nie? Wybór jest olbrzymi.

Obraz

Coolest Clock pełni również funkcję domowego, ściennego smart-watcha. Na wyświetlanej tarczy znaleźć się mogą powiadomienia z Facebooka, wpisy z Twittera, newsy z serwisów czy prognozę pogody. Wszystkim zarządza się za pomocą specjalnej smartfonowej aplikacji.

Coolest Clock.. ever. [for more information: www.coolestclock.com]

Zegar z projektora może zastąpić też zwykły kalendarz czy tablicę z notatkami. Lista zakupów zamiast na lodówce wyświetlana jest za pomocą Coolest Clock. Zebrane przez twórców fundusze pozwoliły na dodanie głośnika, dzięki czemu za pomocą zegarka będzie można słuchać muzyki lub radia.

Obraz

Coolest Clock nie jest tanią zabawką. Na Indiegogo zegar można kupić za 199 dolarów, a to i tak promocyjna cena - w sklepie trzeba będzie zapłacić 299 dolarów. Mimo to chętnych nie brakuje, bo na crowdfundingowym serwisie autorzy zebrali prawie 250 tysięcy “zielonych”.

Obraz

Gospodynie domowe i osoby przebywające częściej w domu niż poza nim też chcą mieć swój własny smart-watch. Tyle że na ścianie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)