Sekretna produkcja Midway ładniejsza od Gears of War 2?

Sekretna produkcja Midway ładniejsza od Gears of War 2?

Sekretna produkcja Midway ładniejsza od Gears of War 2?
Igor Chrustek
28.11.2008 18:49

Przyszłość gier wideo niestety kojarzy się developerom tylko i wyłącznie z lepszą, zbliżoną do realizmu, grafiką. Dzisiaj mogliście zobaczyć, jak na przełomie kilku lat zmieniała się oprawa wizualna serii Call of Duty. Jest ładniej, ale czy lepiej? Tego możecie dowiedzieć się z recenzji World at War. Na konsoli Microsoftu, pod względem wyglądu niepodzielnie rządzi Gears of War 2. Tajni informatorzy z Londynu twierdzą, że produkcja firmy Midway może wkrótce zająć zaszczytne pierwsze miejsce na podium najbardziej zaawansowanej technologicznie gry.

Przyszłość gier wideo niestety kojarzy się developerom tylko i wyłącznie z lepszą, zbliżoną do realizmu, grafiką. Dzisiaj mogliście zobaczyć, jak na przełomie kilku lat zmieniała się oprawa wizualna serii Call of Duty. Jest ładniej, ale czy lepiej? Tego możecie dowiedzieć się z recenzji World at War. Na konsoli Microsoftu, pod względem wyglądu niepodzielnie rządzi Gears of War 2. Tajni informatorzy z* Londynu* twierdzą, że produkcja firmy Midway może wkrótce zająć zaszczytne pierwsze miejsce na podium najbardziej zaawansowanej technologicznie gry.

Właśnie wczoraj odbyło się spotkanie dla prasy, które skoncentrowało się na nadchodzącym Wheelmanie. Obecny tam pracownik Midway, Simon Woodroffe, zdradził, że pokazane zostało demo nieznanej jeszcze gry. Według Simona ten tytuł wygląda nawet lepiej niż Gears of War 2. Nie mogę zbyt wiele Wam zdradzić. Wiem jedno, chłopaki dłubią przy tej produkcji już od trzech miesięcy i trzeba przyznać, że graficznie gra wygląda tak samo ładnie, o ile nie lepiej, niż produkcja Epic - Woodroffe rozpoczął proces tworzenia niepotrzebnego Hype'u. Poczekamy na pierwsze obrazki, to uwierzymy.

Źródło: Videogamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)