Seks bez zobowiązań [zwiastun]

Seks bez zobowiązań [zwiastun]
04.01.2011 13:00
Seks bez zobowiązań [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

W nowym roku zadebiutują dwa konkurencyjne filmy o podobnej tematyce. Jeden z Milą Kunis i Justinem Timberlakiem, Friends with Benefits, a drugi z Natalie Portman i Ashtonem Kutcherem, No Strings Attached. Do tego drugiego pojawił się właśnie niecenzuralny trailer. Która produkcja bardziej Wam odpowiada?

W nowym roku zadebiutują dwa konkurencyjne filmy o podobnej tematyce. Jeden z Milą Kunis i Justinem Timberlakiem, Friends with Benefits, a drugi z Natalie Portman i Ashtonem Kutcherem, *No Strings Attached. Do tego drugiego pojawił się właśnie niecenzuralny trailer. Która produkcja *bardziej Wam odpowiada?

Fabuła: Emma i Adam są długoletnimi przyjaciółmi, którzy niemal niszczą swoją przyjaźń, gdy pewnego dnia decydują się na seks. By utrzymać relacje, przyjmują jedną zasadę - bez zobowiązań. To znaczy żadnej zazdrości, żadnych oczekiwań, kwiatków itd. Mogą robić co chcą, kiedykolwiek chcą i gdziekolwiek chcą, o ile tylko się nie zakochają. Pytanie, kto dłużej wytrzyma?

Czy mi się tylko wydaje, czy Natalie Portman jest ostatnio na topie? Zabawnie się złożyło, że w konkurecyjnej produkcji gra Mila Kunis, a jak dobrze wiemy, aktorki wspólnie wystąpiły w Czarnym łabędziu jako... konkurentki. A propos samych filmów, może to tylko złudne wrażenie, ale na pierwszy rzut oka Friends with Benefits wydaje mi się troszkę zabawniejsze. Co o tym sądzicie?

*No Strings Attached *wyreżyserowal Ivan Reitman. W rolach głównych występują Natalie Portman, Ashton Kutcher, Cary Elwes i Kevin Kline. Polska premiera zapowiedziana jest na 18 marca 2011.

Foto: Impawards

Źródło: Trailer Addict

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)