Sequel Destroy All Humans w wersji na PS3 anulowany na tydzień przed premierą

Sequel Destroy All Humans w wersji na PS3 anulowany na tydzień przed premierą

Igor Chrustek
26.11.2008 23:10

Ostatnio posiadacze PlayStation3 mieli powód, by nieco powyklinać na biznes elektronicznej rozrywki. Dlaczego? Bethesda zapowiedziała sporo nowych dodatków dla gry Fallout 3 - nie wspomniano nic o PS3. Dodatkowo okazało się, że premiera remake'u SFII Turbo została przeniesiona na odleglejszy termin, podczas gdy posiadacze Xboksa 360 od dziś mogą rozkoszować się tą bijatyką. Kolejnym gwoździem do trumny jest fakt, że THQ porzuciło prace nad kontynuacją Destroy All Humans, jednak tylko w przypadku wersji na konsolę Sony. Co jest?

Destroy All Humans 3: Path of the Furon

Ostatnio posiadacze PlayStation3 mieli powód, by nieco powyklinać na biznes elektronicznej rozrywki. Dlaczego? Bethesda zapowiedziała sporo nowych dodatków dla gry Fallout 3 - nie wspomniano nic o PS3. Dodatkowo okazało się, że premiera remake'u SFII Turbo została przeniesiona na odleglejszy termin, podczas gdy posiadacze Xboksa 360 od dziś mogą rozkoszować się tą bijatyką. Kolejnym gwoździem do trumny jest fakt, że THQ porzuciło prace nad kontynuacją Destroy All Humans, jednak tylko w przypadku wersji na konsolę* Sony*. Co jest?

Wydawca stwierdził jedynie, że jest to spowodowane kilkoma kwestiami związanymi z developingiem gry. Path of the Furon miał mieć swoją premierę 1 grudnia na oba next-geny - Xboksa 360 oraz PS3. Jak widać, konsola Microsoftu z powodu problemów w THQ zyskała na swoim koncie kolejnego exclusive'a. Żal można mieć do wydawcy za to, że zostaliśmy poinformowani o tym fakcie na tydzień przed samą premierą. Akcje THQ w oczach właścicieli PlayStation3 drastycznie maleją.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)