Sequel Zmierzchu oficjalnie ogłoszony

Sequel Zmierzchu oficjalnie ogłoszony23.11.2008 11:05
Sequel Zmierzchu oficjalnie ogłoszony
Michał Matuszewski

Informacja o adaptacji kolejnej książki Stephenie Meyer z wampirzo-młodzieżowej sagi - Księżyc w nowiu (New Moon) krążyła już od jakiegoś czasu jako plotka. Teraz studio Summit Entertainment oficjalnie ogłosiło, że film powstanie. Nie wiadomo jeszcze kiedy, ale biorąc pod uwagę bardzo emocjonalne nastawienie wielbicielek sagi oraz ogromne pieniądze, nie sądzę, żeby fani musieli bardzo długo czekać.

Informacja o adaptacji kolejnej książki Stephenie Meyer z wampirzo-młodzieżowej sagi - *Księżyc w nowiu *(New Moon) krążyła już od jakiegoś czasu jako plotka. Teraz studio Summit Entertainment oficjalnie ogłosiło, że film powstanie. Nie wiadomo jeszcze kiedy, ale biorąc pod uwagę bardzo emocjonalne nastawienie wielbicielek sagi oraz ogromne pieniądze, nie sądzę, żeby fani musieli bardzo długo czekać.

A teraz trochę wazeliny - wypowiedz autorki: ?Nie sądzę, żeby jakikolwiek inny autor miał tyle pozytywnych doświadczeń z twórcami jego adaptacji, niż ja miałam z Summit Entertainment. Jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła pracować razem z nimi przy adaptacji Księżyca w nowiu".

Nie ma co się dziwić. Zmierzch na otwarcie zarobił 35 mln dolarów, co oznacza, że koszt produkcji zwrócił się już pierwszego dnia.

Foto: Little, Brown and Company

Źródło: Cinemablend

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)