Seth Rogen pośmieje się z nowotworów

Seth Rogen pośmieje się z nowotworów

Seth Rogen pośmieje się z nowotworów
Piotr Guszkowski
11.10.2008 17:00

Współpracujący z Juddem Apatowem aktor Seth Rogen (Wpadka, Boski chillout) i jego scenariuszowy współpracownik Evan Goldberg wyprodukują dla studia Mandate Pictures komedię zatytułowaną I'm with Cancer. Będzie to film inspirowany autobiografią Willa Reisera, współtwórcy kilku programów realizowanych przez stacje HBO i VH1.

Współpracujący z Juddem Apatowem aktor Seth Rogen (Wpadka,* Boski chillout) i jego scenariuszowy współpracownik Evan Goldberg wyprodukują dla studia Mandate Pictures komedię zatytułowaną I'm with Cancer*. Będzie to film inspirowany autobiografią Willa Reisera, współtwórcy kilku programów realizowanych przez stacje HBO i VH1.

Scenariusz I'm with Cancer powiada o walce Reisera z nowotworem: to historia pewnego dwudziestopięciolatka, który dowiaduje się, że ma raka. Rogen zagra w filmie jedną z ról drugoplanowych. Trwają poszukiwania reżysera. Wygląda na to, że studiu zależy na szybkim rozpoczęciu produkcji.

Rogen i Goldberg pracują także nad scenariuszem filmu* Jay and Seth vs the Apocalypse*, który również powstaje dla Mandate Pictures.

Foto: UIP

Źródło: FirstShowing.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)