Shyamalan producentem, ale nie reżyserem ? przełom?

Shyamalan producentem, ale nie reżyserem ? przełom?23.07.2008 11:00
Łukasz Mantiuk
  1. Night Shyamalan zasłynął filmem Szósty Zmysł. Jego kolejne obrazy były ciekawe, jednak ich poziom spadał, aż do Zdarzenia, które moim zdaniem było tragicznie głupie. Teraz reżyser podpisał umowę, na mocy, której będzie produkował filmy, ale ich nie wyreżyseruje.

M. Night Shyamalan zasłynął filmem Szósty Zmysł. Jego kolejne obrazy były ciekawe, jednak ich poziom spadał, aż do Zdarzenia, które moim zdaniem było tragicznie głupie. Teraz reżyser podpisał umowę, na mocy, której będzie produkował filmy, ale ich nie wyreżyseruje.

Shyamalan i Media Rights Capital podpisali umowę dzięki której powstaje nowa firma o nazwie Night Chronicles. Pod jej szyldem reżyser wyprodukuje trzy filmy w ciągu najbliższych lat. Będą one na bazie jego pomysłów, będzie je nadzorował, ale? ich nie wyreżyseruje! I tutaj pojawia się światełko w tunelu, bo o ile pomysły Shyamalana są dobre, to o tyle ich realizacja pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że scenariusz również napisze ktoś inny. W ten sposób możemy dostać naprawdę ciekawe filmy, które jak już zaznaczono ? będą thrillerami.

Media Rights Capitol argumentując swoją chęć współpracy z reżyserem, podała, że oprócz świetnych pomysłów, tworzy on filmy, które posiadają stosunkowo niskie budżety ? co nie jest wadą, a sukcesem, bo przy małych sumach, Shyamalan potrafi zrobić filmy, które wyglądają, jakby kosztowały miliony. Teraz pozostaje nam czekać na efekty, miejmy nadzieję pozytywne.

Źródło: MovieWeb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)