Siedem milionów Xbox'a 360 w Europie, a sprzedaż wciąż przyśpiesza

Siedem milionów Xbox'a 360 w Europie, a sprzedaż wciąż przyśpiesza

Siedem milionów Xbox'a 360 w Europie, a sprzedaż wciąż przyśpiesza
Michał Kowal
26.11.2008 19:11

Microsoft z tygodnia na tydzień sprzedaje coraz więcej konsol. Pomaga mu w tym duża obniżka cen  i wysyp jesiennych premier. Do dziś sprzedaliśmy 7 milionów konsol w Europie i ostatnio cieszymy się największą sprzedażą tygodniową w historii- powiedział Neil Thompson zastępca dyrektora regionalnego Northern Europe Microsoft Corporation.

Microsoft z tygodnia na tydzień sprzedaje coraz więcej konsol. Pomaga mu w tym duża obniżka cen  i wysyp jesiennych premier. *Do dziś sprzedaliśmy 7 milionów konsol w Europie i ostatnio cieszymy się największą sprzedażą tygodniową w historii- *powiedział Neil Thompson zastępca dyrektora regionalnego Northern Europe Microsoft Corporation.

W komunikacie prasowym Microsoft podkreśla, że w Europie Xbox 360 znacząco przewyższa sprzedażą PS3: W regionie prześcigamy PS3 i obecnie doświadczamy największej sprzedaży jaką kiedykolwiek mieliśmy w Europie. Od momentu obniżki cen, zwiększyliśmy naszą sprzedaż pięciokrotnie.

Widać niska cena owocuje wielkimi wynikami sprzedaży. Dodatkowo prawdziwe szaleństwo zakupów rozpocznie się dopiero w grudniu, więc kolejne tygodnie powinny dalej bić rekordy. Święta będą należały do konsoli Microsoftu (i oczywiście do WII). Sony zostanie narazie w tyle. Wszystko zmieni się w następnym roku wraz z obniżką cen PS3.

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)