Sin Nombre ? zobacz świetny zwiastun zwycięskiego filmu z Sundance

Sin Nombre ? zobacz świetny zwiastun zwycięskiego filmu z Sundance

Sin Nombre ? zobacz świetny zwiastun zwycięskiego filmu z Sundance
Michał Matuszewski
10.02.2009 19:06

Znakomite filmy z tegorocznego festiwalu Sundance powoli znajdują swoich amerykańskich i światowych dystrybutorów. Pora na zwycięzcę w kategorii najlepszy reżyser oraz najlepsze zdjęcia - Sin Nombre w reżyserii Cary'ego Fukunagi. Jest to historia nastolatki z Hondurasu zamieszanej w działalność młodocianych gangów. Prezentuje się bardzo interesująco.

Znakomite filmy z tegorocznego festiwalu Sundance powoli znajdują swoich amerykańskich i światowych dystrybutorów. Pora na zwycięzcę w kategorii najlepszy reżyser oraz najlepsze zdjęcia - *Sin Nombre *w reżyserii Cary'ego Fukunagi. Jest to historia nastolatki z Hondurasu zamieszanej w działalność młodocianych gangów. Prezentuje się bardzo interesująco.

Film znalazł amerykańskiego dystrybutora. Mam nadzieję, że znajdzie też polskiego. Chociaż mamy coraz więcej opowieści o młodocianych gangsterach różnego koloru skóry, ze slumsów z całego świata, filmy takie jeszcze się nie opatrzyły. Nie sądzę, żeby Sin Nombre mogło konkurować powiedzmy z Miastem Boga, ale i tak chętnie się przekonam.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)