Dzisiejsze wydanie Skanera to okazja, by poznać kulisy największej afery podsłuchowej w Europie, dowiedzieć się, że kamera w laptopie może nas niepostrzeżenie nagrywać, i przypomnieć, jak skomplikowaną operacją był zakup samochodu 30 lat temu.

bESNwbJx

Dzisiejsze wydanie Skanera to okazja, by poznać kulisy największej afery podsłuchowej w Europie, dowiedzieć się, że kamera w laptopie może nas niepostrzeżenie nagrywać, i przypomnieć, jak skomplikowaną operacją był zakup samochodu 30 lat temu.[h3]Artur Kurasiński rozmawia z dyrektorem zarządzającym Wonga.com[/h3]Niedawno rozpoczął w Polsce działalność serwis Wonga.com, czyli internetowa platforma pożyczkowa. Wonga pożycza pieniądze na wysoki procent, ale za wszelką cenę usiłuje stworzyć wrażenie, że jest inną ligą niż Provident. Mimo to warto rzucić okiem na wywiad Artura Kurasińskiego z z Marcinem Borowieckim, dyrektorem zarządzającym Wonga.com.

<a href="http://obywatelhd.pl/index.php/2013/06/13/telewizji-3d-nie-bedzie/">Co dalej z telewizją 3D?</a>

Trójwymiar oczywiście nie zniknie, ale przypuszczam, że nadal będzie obecny głównie, jeśli nie wyłącznie, w jednorazowych wydarzeniach i ofercie VOD. Być może to dobrze. Oglądanie tradycyjnego programu telewizyjnego w trzech wymiarach to pomysł osobliwy.
Komentarze (0)
bESNwbKv