Skromne i seksowne bohaterki gier komputerowych [TOP 10]

Skromne i seksowne bohaterki gier komputerowych [TOP 10]

Trip
Trip
Jakub Tabaczewski
12.03.2011 19:00

W grach komputerowych mamy pełno bohaterek z podwyższonym poziomem testosteronu, który jednym palcem są w stanie pokonać zastępy przeciwników. Te damy, choć często urodziwe, w swoim zachowaniu są niestety mało kobiece. Poniższe zestawienie prezentuje nasz TOP 10 komputerowych bohaterek, których seksapil opiera się w dużej części na delikatności i skromności.

Trip

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/03/1649509highres_screenshot_000009a_super.jpg)

Urodziwa połówka podróżniczego duetu w Enslaved: Odyssey to the West. Trip pomimo swojej wrażliwości potrafi bardzo dobrze odnaleźć się w większości sytuacji. Ładna buza to nie wszystko. Dziewczyna świetnie zna się na maszynach, jest uczciwa i reprezentuje wszystko co ludzkie w post apokaliptycznym świecie opanowanym przez roboty.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/EnslavedArtTrip.jpg)

Elika

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/oh63wdcgc080o4os4wgg4g00koc.600.jpg)

Elika jest jedną z dwóch głównych postaci remakeu gry Prince of Persia. Jak na księżniczkę wydaje się bardzo mocno stąpać po ziemi (może poza momentami kiedy lata w powietrzu). Elika jest delikatna i sympatyczna. Być może trochę zbyt poważnie traktuje swoje obowiązki (ratowanie świata itp.), ale nikt nie jest w końcu doskonały.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/inset_10_0127_bayonetta.jpg)

Chell

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/portalchell_2+.jpg)

O Chell wiemy niewiele. Bohaterka gry Portal jest bardzo małomówna. Można się domyślić, że skuszona obietnicą tortu wzięła udział w testach przeprowadzanych przez Aperture Science. Kto grał wie czym się to zakończyło. Obecnie w związku z Companion Cube'm.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/portal_2_chell_large.1298515317.jpg)

Alyx Vance

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/alyxhalflife2.jpg)

Alyx jest sympatyczna, urodziwa, a przy tym ratuje skórę Gordonowi Freemanowi więcej niż raz. Jedna z głównych postaci w Half-Life 2 poza ładną buzią i ciepłym głosem ma jeszcze jeden duży atut... wielkiego robota na posyłki.

Rinoa Heartilly

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/RinoaHeartilly1.jpg)

Wśród subtelnych żeńskich postaci nie mogło zabraknąć akcentu z kultowej serii Final Fantasy. Rinoa była subtelna, naturalna i do tego nieźle tańczyła. W latach 90. silnie kontrastowała z silikonową Larą Croft dzięki czemu zyskała sobie duże grono sympatyków.

April Ryan

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/April1.jpg)

April, bohaterka The Longest Journey, to zwykła dziewczyna. Mogła by być Wasza sąsiadką. Nie można jej odmówić pomysłowości i zaradności, ale to w końcu cechy, którymi każda bohaterka gry przygodowej powinna być obdarowana. April jest osobą wrażliwą, prawdomówną, ale jej największym atutem jest chyba jednak naturalność.

Jade

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/800pxbeyond_good_and_evil__jade_.jpg)

Jade z Beyond Good and Evil tak naprawdę nazywa się Shauni DomZ Thindraaa. Zaradna, życzliwa i zielono usta. Niedługo po premierze gry Jade zyskała sobie grono sympatyków, którzy trwają przy niej do dziś w oczekiwaniu na sequel gry.

Cortana

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/1989115.jpg)

Cortana pochodzi z kultowej serii Halo. Co prawda jest całkowicie wirtualna, ale nie przeszkodziło jej to zagościć w sercu głównego bohatera serii - Master Chiefa. Cortana jest wzorem altruistki. Jak przystało na w pełni cyfrowy twór nie unosi się negatywnymi emocjami. Jak na mój gust mogła by być tylko odrobinę mniej niebieska...

Zoey

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/zoey+.jpg)

Zoey to jedna z czwórki ocalałych ludzi w apokaliptycznym Left 4 Dead. Dziewczyna nawet w obliczy epidemii zombie zachowuje zimną krew i nie szczędzi zabawnych tekstów podczas nieustannej walki o życie. Co ciekawe jej imię w tłumaczeniu z greckiego oznacza właśnie "życie". Sympatyczna, urodziwa i opanowana.

Elena Fisher

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/03/stwd8b4ckoggc4oo0s0ks8so080.600.jpg)

Towarzyszka doli i niedoli Nathana Drake'a - głównego bohatera serii Uncharted to sympatyczna blondynka, która pomimo tendencji do pakowania się w tarapaty wzbudziła sympatię większości graczy. Elena to taka dziewczyna, którą chciało by się zabrać na wycieczkę dookoła świata. Kto wie, może pomogła by nam odnaleźć jakiś zaginiony skarb?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)