Skromny plakat Revolutionary Road

Skromny plakat Revolutionary Road19.09.2008 13:00
Skromny plakat Revolutionary Road
Piotr Guszkowski

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy fragment materiału filmowego z programu telewizyjnego Entertainment Tonight przybliżający dramat Revolutionary Road Sama Mendesa. W oczekiwaniu na oficjalny zwiastun produkcji studia Paramount Vantage, w której główne role zagrali Leonardo DiCaprio i Kate Winslet, rzućcie okiem na pierwszy plakat. Przypominam, że amerykańską premierę filmu zapowiedziano na 26 grudnia.

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy fragment materiału filmowego z programu telewizyjnego Entertainment Tonight przybliżający dramat *Revolutionary Road *Sama Mendesa. W oczekiwaniu na oficjalny zwiastun produkcji studia Paramount Vantage, w której główne role zagrali Leonardo DiCaprio i Kate Winslet, rzućcie okiem na pierwszy plakat. Przypominam, że amerykańską premierę filmu zapowiedziano na 26 grudnia.

380791711359844074

Frank i April, młode małżeństwo mieszkające z dwójką dzieci na przedmieściach Connecticut, wiodą pozornie szczęśliwe życie, chociaż tak naprawdę oboje skrywają głęboką frustrację spowodowaną niemożnością spełnienia się w związku i karierze zawodowej. Wpadli w pułapkę własnych uczuć i pragnień, ograniczani przez poczucie presji społecznej i przymus dostosowania się do panujących zwyczajów.

W Revolutionary Road, ekranizacji powieści Richarda Yatesa, występują ponadto Michael Shannon, Kathryn Hahn, David Harbour i Kathy Bates.

W Polsce film Mendesa pojawi się 30 stycznia 2009 roku.

Foto: Paramount Vantage, UIP

Źródło: FirstShowing.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)