Skywatch Windoo wyśle pogodynki na bezrobocie. Już nigdy nie zaskoczy Cię deszcz!

Zdjęcie kobiety pochodzi z serwisu Shutterstock
Zdjęcie kobiety pochodzi z serwisu Shutterstock
Adam Bednarek

04.07.2014 01:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie wierzycie prognozom pogody? Jest na to sposób.

Nie da się ukryć – prognozy może nie tyle co kłamią, ale nie są w stanie wszystkiego przewidzieć. Ma być gorąco i bezchmurnie? Jest deszcz. Szykujesz się na ulewę? Nie ma nawet chmurki. I tak w kółko, taki scenariusz jest Wam pewnie dobrze znany.

Skywatch Windoo is a weather station for iOS and Android by JDC Electronic SA Yverdon-les-Bains

Skywatch Windoo to propozycja dla tych, którzy sami wolą obserwować zmieniające się warunki atmosferyczne. Gadżet współpracuje ze smartfonem i jest czymś w rodzaju podręcznej stacji meteorologicznej.

Być jak Tomasz Zubilewicz

Obraz

Urządzenie, które podpina się do smartfona (headphone jack) mierzy temperaturę, ciśnienie powietrza, wilgotność, a także prędkość oraz kierunek wiatru. Zerknijcie na ramkę zamieszczoną na stronie producenta - Skywatch Windoo ma naprawdę dokładne pomiary!

Obraz

Imponujące, tym bardziej że nie jest to wielki sprzęt

Wręcz przeciwnie - Skywatch Windoo można zawieść przy kluczach i nie zostaniemy przygnieceni ciężarem. Również podczas korzystania nie powinno być większych problemów.

Obraz

Skywatch Windoo może nie jest najefektowniejszym z opisywanych przez nas gadżetów, ale naprawdę trudno odmówić mu praktyczności. Szczególnie latem, podczas górskich wycieczek czy też rejsów po jeziorze, warto wiedzieć, jak zmienia się pogoda.

Gadżet dostępny jest w kilku wersjach. Podstawowa, za którą zapłacić trzeba 66 dolarów, zajmuje się tylko wiatrem, natomiast najdroższa, wyceniona na 111 dolarów, mierzy także temperaturę, ciśnienie oraz wilgotność powietrza.

Obraz

Do działania aplikacji niezbędny jest iOS w wersji co najmniej 6.0 i Android minimum 4.0.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)