Śliczności z nakrętek

Śliczności z nakrętek
Katarzyna Kieś

13.09.2008 07:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wystarczy odrobina weny twórczej, zdolności manualnych i spory zapas plastikowych nakrętek z butelek, by mogło powstać coś tak ładnego, jak widać na zdjęciu. Pomysł jest autorstwa Athanassios Babalis, a śliczne wyroby z plastikowych nakrętek zaprezentowano na tegorocznym Green Design Festival w Atenach.

Wystarczy odrobina weny twórczej, zdolności manualnych i spory zapas plastikowych nakrętek z butelek, by mogło powstać coś tak ładnego, jak widać na zdjęciu. Pomysł jest autorstwa Athanassios Babalis, a śliczne wyroby z plastikowych nakrętek zaprezentowano na tegorocznym [url=http://www.greendesignfestival.gr/]Green Design Festival w Atenach.

[/url]

Jeśli mielibyście ochotę samodzielnie wykonać coś użytecznego i efektownego z posiadanych nakrętek, tutaj zobaczycie, jak się to robi. (Tylko nie kupujcie specjalnie kilkudziesięciu kontenerów z butelkami posiadającycmi plastikowe, różnokolorowe nakrętki! Polecam ogłosić rozpoczęcie akcji zbierania nakrętek: od rodziny, znajomych...)

Po raz kolejny nadchodzi era "celuloidowej" elegancji (pierwszy epizod miał miejsce jakieś pół wieku temu, kiedy świat oszalał na punkcie tworzyw sztucznych). Obecne wydanie jest bardziej eko; oraz PET. Eko, ponieważ wyroby z nakrętek to produkty, do których wykonania wykorzystano surowce pochodzące z recyklingu. PET - wiadomo: politereftalan etylenu, czyli jeden z najbardziej uniwersalnych polimerów.

Źródło: Gearfuse

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Buty z reflektorami
Dawid Sękowski
Motocykle z odzysku
Blomedia poleca
Telewizor z kominka
Szymon Adamus
Komentarze (0)