Słoneczny Peugeot dla dwojga

Słoneczny Peugeot dla dwojga

Słoneczny Peugeot dla dwojga
Katarzyna Kieś
21.08.2008 06:55

Futurystyczny koncept Peugeota o wdzięcznej nazwie Shoo, co w wolnym tłumaczeniu oznacza Peugeot a sio! ;-), jest pojazdem dla dwojga. Wprawdzie modele oszczędnościowe w wersji tandem oferuje wielu producentów, ale autko ze zdjęcia jest wyjątkowe.

Futurystyczny koncept Peugeota o wdzięcznej nazwie Shoo, co w wolnym tłumaczeniu oznacza Peugeot a sio! ;-), jest pojazdem dla dwojga. Wprawdzie modele oszczędnościowe w wersji *tandem *oferuje wielu producentów, ale autko ze zdjęcia jest wyjątkowe.

Po pierwsze napędza je energia słońca, a po drugie: wśród wielu modeli* future, *których zadaniem jest lansowanie nie tylko (albo nie tyle - w zależności od zastosowanych rozwiązań) ekologicznych źródeł napędu, Peugeot Shoo to prawdziwa perełka stylistyki. Cacko, ktore chciałoby się mieć. Nawet tylko dla szpanu: a niech wszyscy sąsiedzi zzielenieją z zazdrości, że jeździ się nowoczesną maszyną z solarami na dachu, nie dostaje się palpitacji serca na widok cen paliw przy dystrybutorze i jeszcze wszyscy oglądają się za autem na czterech wprawdzie kółkach, ale wyglądającym jak rasowy bolid. A w aucie tylko kierowca i on/ona (do wyboru) Ewentualnie kierowca i przewożony bagaż. Pomysł Peugeota na pewno nie jest wywrotowy pod względem zastosowanych rozwiązań napędowych, ale jest absolutnie oryginalny zważywszy na wygląd niewielkiego Shoo.

Źródło: tuvie

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)