Słuchawki schowane w smartwatchu. Ciekawy patent Huawei

Strona głównaSłuchawki schowane w smartwatchu. Ciekawy patent Huawei
04.07.2018 16:05
Słuchawki schowane w smartwatchu. Ciekawy patent Huawei
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Małe, bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wygodne, ale mają jedną wadę - nie zawsze mamy je gdzie schować i mogą się zgubić. Huawei chyba ma pomysł na to, jak sobie z tym poradzić - rozwiązanie możemy zobaczyć już przy okazji Huawei Watch 3.

bESJctlx

Przerabialiśmy to przy okazji premiery bezprzewodowych słuchawek od Apple'a. "Czy AirPodsy wypadają?" - nie zliczę, ile razy usłyszałem te pytanie, od kiedy je kupiłem - pisał Miron Nurski w swoim teście na łamach WP Komórkomania. I choć etui "spokojnie mieści się w jeansowej kieszonce na monety", to jednak nie brakowało wśród komentujących obaw, że drogi zestaw szybko i łatwo się zgubi. Nic dziwnego - ginęły przewodowe, małe słuchawki, a co dopiero mówić o takich bez kabla.

Huawei ma jednak sprytny plan, jak poradzić sobie z brakiem miejsca na słuchawki. Zarejestrowany niedawno patent sugeruje, że bezprzewodowe słuchawki znalazłyby się… w środku smartwatcha.

381626099068911338
Źródło zdjęć: © Huawei via LetsGoDigital

Pomysł naprawdę genialny. Inteligentny zegarek mamy na ręku, więc możemy szybko schować lub wyjąć słuchawki.

bESJctlz

Oczywiście to tylko patent i nie wiadomo, czy Huawei wykorzysta rozwiązanie w Huawei Watch 3. Albo czy w ogóle sięgnie po ten pomysł. Niemniej jednak to ciekawy kierunek i na pewno wielu użytkowników nie obraziłoby się, gdyby tak się stało.

Udostępnij:
bESJctlJ
Komentarze (0)
bESJctmv