Smart Phone Projector - wielkie kino w ogrodzie. Prosto ze smartfona!

Zdjęcie klasycznego projektora pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie klasycznego projektora pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek

25.07.2014 02:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

No bo kto powiedział, że oglądanie na bardzo dużym ekranie wymaga specjalnego i drogiego sprzętu?

“Wieczorem przed mym domem, wystawię ekran i wyświetlę film” - Artur Rojek, pisząc tekst tej piosenki, chyba nie spodziewał się, że za parę lat taki scenariusz nie będzie wymagał wielu poświęceń i czasu. Dziś kino możemy bez problemu zorganizować w ogródku - wystarczy projektor.

Smart Phone Projector - podręczny projektor

Obraz

Brzmi prosto, ale mimo wszystko wymaga pieniędzy i czasu. Tymczasem da się jeszcze prościej i dużo, dużo taniej. Wystarczy prosty gadżet o nazwie Smart Phone Projector. Stylizowanego na stary projektor urządzenia nie trzeba nawet nigdzie podłączać - wystarczy włożyć smartfona i cieszyć się filmem w bardzo dużym rozmiarze.

Obraz

Wszystko jest banalnie proste, bo Smart Phone Projector to jedynie nakładka - powiększa obraz ośmiokrotnie. Film wyświetlany jest ze smartfona. Nie trzeba więc mieć pod ręką nawet laptopa, wystarczy telefon. Proste i wygodne.

Kino letnie ze smartfona

Obraz

A na dodatek bardzo tanie - sprzęt kosztuje 16 funtów, czyli niecałe 84 zł. Sporo? Raczej nie. Smart Phone Projector może być więc niezłym, wakacyjnym gadżetem - film wyświetlony na tarasie albo ogrodzie to całkiem niezły pretekst, by zorganizować grilla albo spotkanie ze znajomymi. A sąsiedzi niech patrzą i zazdroszczą!

Oczywiście nie jest to gadżet dla wszystkich kinomanów. Z takiego podręcznego projektora ucieszą się ci, którzy w filmy w ten sposób chcą oglądać od czasu do czasu i nie potrzebują porządnego, fachowego sprzętu. Dla niedzielnych widzów - w sam raz!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)