Smart TV w Samsungach uczy angielskiego

Strona głównaSmart TV w Samsungach uczy angielskiego
24.01.2012 14:23
empik school
empik school
Marcin Honkisz
Marcin Honkisz

Klika dni temu na platformie multimedialnej telewizorów Samsung pojawiła się aplikacja stworzona we współpracy ze szkołą językową Empik School. Umożliwia ona naukę języka angielskiego w prosty i przystępny sposób.

Klika dni temu na platformie multimedialnej telewizorów Samsung pojawiła się aplikacja stworzona we współpracy ze szkołą językową Empik School. Umożliwia ona naukę języka angielskiego w prosty i przystępny sposób.

Aplikacja o bardzo przyjemnej szacie graficznej oferuje kilka możliwości uczenia się. Od prostych, jak gry w języku angielskim, poprzez kilka rodzajów testów, po seminaria biznesowe. Użytkownicy mają do dyspozycji również materiały wideo oraz ćwiczenia wymowy słówek. Twórcy zapewniają, że aplikacja będzie sukcesywnie uzupełniana o nowe materiały do nauki.

Jednym z elementów strategii Empik School jest podążanie za najnowszymi trendami w edukacji i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Zależy nam na obecności tam, gdzie są nasi aktualni i potencjalni słuchacze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą Samsung - Empik School dostarcza wysokiej jakości kontent dydaktyczny, a Samsung innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wiążemy z tym projektem duże oczekiwania. Chcemy, żeby platforma była ciekawym urozmaiceniem i dodatkiem do kursów – zarówno dla słuchaczy Empik School, jak i innych użytkowników. Wystarczy włączyć telewizor, aby otrzymać nie tylko atrakcyjną, ale również skuteczną pomoc językową, z której można skorzystać w każdej chwili. Zamierzamy kontynuować pracę nad aplikacją, planujemy też wdrożenie kolejnych modułów – powiedział Krzysztof Grabowski, dyrektor Departamentu IT Learning Systems Poland sp. z o.o.

Empik School to bardzo popularna szkoła językowa i jedna z największych w naszym kraju. Co roku w swoich 45 placówkach edukuje około 50 000 osób. Aplikacja na telewizory wyposażone w Smart TV powstała głównie z myślą o słuchaczach tej szkoły, którzy również w wolnym czasie będą mogli podnosić swoje kwalifikacje.

Jednocześnie Empik School jest dopiero 22. polską aplikacją dostępną na platformie Smart TV. Trzeba przyznać, że na tle całości, czyli ok. 1400 różnego rodzaju materiałów dla tej platformy, to wciąż bardzo kiepski wynik. Ale należy cieszyć się z faktu, że powoli i w naszym kraju dostawcy usług dostrzegają jej potencjał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)