Sony PlayStation 4 już w przedsprzedaży w RTV EURO AGD

Sony PlayStation 4 już w przedsprzedaży w RTV EURO AGD
Blomedia poleca

13.06.2013 13:00, aktual.: 10.03.2022 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dopiero co poznaliśmy wygląd konsoli Sony PlayStation 4 i szczegóły na temat pierwszych gier oraz funkcji, a sprzęt można już zamawiać. W atrakcyjnej cenie oferuje go RTV EURO AGD.

Dopiero co poznaliśmy wygląd konsoli Sony PlayStation 4 i szczegóły na temat pierwszych gier oraz funkcji, a sprzęt można już zamawiać. W atrakcyjnej cenie oferuje go RTV EURO AGD.

Nasze wrażenia z konferencji, która odbyła się Los Angeles podczas targów E3 i na której zaprezentowano światu PlayStation 4 znajdziecie w artykule "E3 – PlayStation 4 i najciekawsze tytuły z konferencji Sony". W redakcji Gadżetomanii czekamy na zaprezentowane tam gry - choćby Mad Max czy The Dark Sorcerer .

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2013/06/ps42352800.jpg)

Konsola pojawiła się już w ofercie RTV EURO AGD w cenie 1790 zł. Można składać tak zwany preorder, czyli zaklepać sobie konsolę już teraz, mimo że premiera odbędzie się dopiero pod koniec roku. Warto to zrobić, jeśli wstępnie planujecie zakup - zdarza się, że w przypadku popularnego sprzętu zwyczajnie nie wystarcza egzemplarzy dla chętnych, jeśli nie zrobią tego rodzaju rezerwacji.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2013/06/euro352800.jpg)

Na stronie RTV EURO AGD są też już informacje o pierwszych grach - m.in. inFAMOUS: Second Son czy Killzone: Shadow Fall. Na razie nie są znane ich ceny, ale można się spodziewać, że wkrótce zostaną odkryte wszystkie karty.

Materiał powstał we współpracy z:

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2013/06/rtv3528001.jpg)
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)