Sony tworzy pięć nowych gier RPG

Sony tworzy pięć nowych gier RPG07.12.2008 21:09
Sony tworzy pięć nowych gier RPG
Igor Chrustek

SCE poczuło najwidoczniej gorycz po informacji od Square-Enix dotyczącą wydania FFXIII również na konsolę Microsoftu. Xbox 360 otrzymuje sukcesywnie coraz większą ilość erpeegów. Pominę ich jakość. W wywiadzie udzielonym przez słynny japoński magazyn Famitsu, prezydent Sony Computer Entertainment, Shuhei Yoshida ogłosił, że studio deweloperskie Sony pracuje na, uwaga, aż pięcioma nowymi grami role play.

SCE poczuło najwidoczniej gorycz po informacji od Square-Enix dotyczącą wydania FFXIII również na konsolę Microsoftu. Xbox 360 otrzymuje sukcesywnie coraz większą ilość erpeegów. Pominę ich jakość. W wywiadzie udzielonym przez słynny japoński magazyn* Famitsu*, prezydent Sony Computer Entertainment, Shuhei Yoshida ogłosił, że studio deweloperskie Sony pracuje na, uwaga, aż pięcioma nowymi grami role play.

Yoshida ogłosił również, że Sony rozpoczęło na wielką skalę współpracę z innymi teamami deweloperskimi. Teraz nasuwa się tylko jedno pytanie: co to za RPGi? SCE potwierdziło, że trwają pracę nad kolejną częścią Dark Cloud. A może Legend of Dragon 2? Jakie tytuły Wy obstawiacie?

*Yoshida *nie sprecyzował również, na której platformie Sony pojawią się zapowiedziane gry. Miejmy nadzieję, że posiadacze PlayStation3, jak i PSP zostaną potraktowani uczciwie. To jest, każda z konsol dostanie więcej niż jeden produkt.

Źródło: N4G

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)