Soundtrack z Fable 2 za darmo

Soundtrack z Fable 2 za darmo

Soundtrack z Fable 2 za darmo
Mateusz Gajewski
08.10.2008 08:08

Fani Fable mają powody do narzekania. Pewnie pamiętacie ostatnią informację o obcięciu zawartości edycji kolekcjonerskiej. Tym razem studio Lionhead chce w jakiś sposób zrekompensować tę stratę, aby nie zostawić gdzieś w tyle tego co najważniejsze, czyli pieniędzy wiernych fanów. Dlatego też za darmo będzie można pobrać muzykę z Fable i Fable 2.

Fani Fable mają powody do narzekania. Pewnie pamiętacie ostatnią informację o obcięciu zawartości edycji kolekcjonerskiej. Tym razem studio *Lionhead *chce w jakiś sposób zrekompensować tę stratę, aby nie zostawić gdzieś w tyle tego co najważniejsze, czyli pieniędzy wiernych fanów. Dlatego też za darmo będzie można pobrać muzykę z Fable i Fable 2.

Właściwie to powinniśmy mówić o albumie z muzyką do pierwszej części gry, bowiem w zestawie znajdują się jedynie 3 utwory z Fable II.

Jeśli więc chcecie skorzystać z tej oferty to musicie odwiedzić stronę http://www.sumthingdigital.com i w polu Promotional Code wpisać frazę FableCollection. Ogółem otrzymujemy więc 6 darmowych utworów, co raczej nie wywoła jakichś specjalnych wodotrysków. Tymbardziej, że pobrać je może każdy, a pieniądze wyłożone na edycję kolekcjonerską Fable 2 w żaden sposób się nie zwrócą...

Źródło: lionhead

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)