South Park kontra Facebook

South Park kontra Facebook

South Park kontra Facebook
Ireneusz Podsobiński
12.04.2010 17:38

Portale społecznościowe to internetowy fenomen, który coraz bardziej działa mi na nerwy. Taka Nasza Klasa miała z początku zacne założenia, ale skończyło się na kolejnej Fotce.pl i wyciskaniu pieniędzy z nierozgarniętych małolatów (i nie tylko, co gorsza). South Park w odcinku You Have 0 Friends dobrał się w końcu do gardła tym portalom (konkretnie Facebookowi), ubierając to wszystko w szaty Trona. Gorąco polecam!

Portale społecznościowe to internetowy fenomen, który coraz bardziej działa mi na nerwy. Taka Nasza Klasa miała z początku zacne założenia, ale skończyło się na kolejnej Fotce.pl i wyciskaniu pieniędzy z nierozgarniętych małolatów (i nie tylko, co gorsza). South Park w odcinku *You Have 0 Friends *dobrał się w końcu do gardła tym portalom (konkretnie Facebookowi), ubierając to wszystko w szaty Trona. Gorąco polecam!

Fabuła: Stan nie zamierza bawić się w Facebooka. Niestety koledzy wbrew jego woli tworzą mu profil i teraz każdy chce, by dodał go do znajomych. Zdenerwowany Stan próbuje usunąć profil, ale wtedy zostaje wciągnięty do wirtualnego świata Facebooka.

Na zachętę klip:

Cały odcinek możecie obejrzeć TUTAJ.

Co prawda mam profil na Naszej Klasie, ale założony jeszcze za "świetlnych czasów". Od wielu miesięcy z niego nie korzystam, a osoby postronne i tak nie mają do niego dostępu. Obecnie Nasza Klasa służy mi tylko w jednym celu - przypomina o urodzinach znajomych, bo nie mam pamięci do dat ;) A te wszystkie zabawy w fotki, komentarze czy inne gąbki niech pochłoną czeluście piekielne...

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)