SpeechCenter VR: aplikacja na Samsung Gear VR pozwoli pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami

Strona głównaSpeechCenter VR: aplikacja na Samsung Gear VR pozwoli pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami
19.11.2015 23:40
SpeechCenter VR: aplikacja na Samsung Gear VR pozwoli pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami
Juliusz Czarnecki
Juliusz Czarnecki

Dzięki goglom Samsung Gear VR i darmowej aplikacji SpeechCenter VR możemy postawić się w sytuacji dla wielu ekstremalnej: kiedy trzeba przemawiać przed tłumem ludzi.

SpeechCenter VR to jeszcze jeden niezwykle ciekawy dowód na pożyteczne wykorzystanie gogli VR. Aplikacja działa na Samsung Gear VR. Twórcom przyświecał jeden cel: zwalczyć strach przed publicznymi wystąpieniami.

SpeechCenter VR

SpeechCenter VR to lekcje pozwalające przygotować się do przemówień. Co najważniejsze, aplikacja ma też część praktyczną, w której jesteśmy poddawani testom. Wirtualna publika zachowuje się jak prawdziwa i w trakcie naszego występu może - niby niechcący - nas rozpraszać: na sali ktoś będzie śmiał się, kasłał czy starał zagłuszyć dzwoniący telefon. Czyli możemy sprawdzić się, jak reagujemy w kryzysowych momentach.

Mobile VR Jam 2015 - Speech Center

Oczywiście to nadal wirtualny tłum, więc stres wciąż będzie nieporównywalny, ale nie da się ukryć, że SpeechCenter VR pozwoli lepiej przygotować się do publicznego wystąpienia. Ciekawa i przydatna aplikacja - dostępna za darmo!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)