Spin-off Magneto ruszy w przyszłym roku?

Spin-off Magneto ruszy w przyszłym roku?

Ireneusz Podsobiński
03.08.2008 14:10

Mimo że kolejny film z serii X-Men Origins, dotyczący Magneto, dostał zielone światło w kwietniu ubiegłego roku, nie oznacza to, iż musi kiedykolwiek powstać. Ale najwyraźniej studio Fox zauważyło ogromne zainteresowanie Wolverinem, więc trzeba kuć żelazo póki gorące. Na Comic-Con scenarzysta/reżyser David Goyer zdradził, że ostatnio rozmawiał ze studiem na temat tej produkcji. Ale najpierw chce zakończyć inny swój projekt, film The Unborn, a później może ruszyć z realizacją Magneto, czyli w przyszłym roku.

Mimo że kolejny film z serii X-Men Origins, dotyczący Magneto, dostał zielone światło w kwietniu ubiegłego roku, nie oznacza to, iż musi kiedykolwiek powstać. Ale najwyraźniej studio Fox zauważyło ogromne zainteresowanie Wolverinem, więc trzeba kuć żelazo póki gorące. Na Comic-Con scenarzysta/reżyser David Goyer zdradził, że ostatnio rozmawiał ze studiem na temat tej produkcji. Ale najpierw chce zakończyć inny swój projekt, film The Unborn, a później może ruszyć z realizacją *Magneto, czyli *w przyszłym roku.

Wszystko wskazuje na to, że studio rozpoczęłoby produkcję filmu po premierze X-Men Origins: Wolverine w maju, czyli jakby kręcili tradycyjny sequel. Czyżby zatem premiera Magneto w 2010 roku była całkiem prawdopodobna? Być może, choć rok na tak dużą produkcję może się okazać troszkę za mało. Lecz nie od dziś wiadomo, że jak się chce, to się potrafi, a raz oficjalnie ustalona data premiery jest rzadko zmieniana - żelazna zasada Hollywood. Mam jednak nadzieję, że David Goyer obejmie tylko powinności scenarzysty, bo reżyserem jest dotychczas marnym - wystarczy sobie przypomnieć Blade'a: Mroczną Trójcę i Niewidzialnego. Ostateczny osąd dam po premierze jego nowego projektu The Unborn, ale cudów się nie spodziewam.

Foto: Marvel

Źródło: Firstshowing

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)