Splinter Cell Conviction w Lutym?

Splinter Cell Conviction w Lutym?

Splinter Cell Conviction w Lutym?
Igor Chrustek
08.12.2008 01:40

Plotek ciąg dalszy. Fani Sama Rybskiego mają już powoli dosyć czekania na kolejną część gry Splinter Cell. Premiera gry przesuwana była kilkukrotnie. UbiSoft zdecydowało się zmienić kilka rzeczy w grze, co spowodowało wielką obsuwę. O Conviction było cicho, aż do dziś. Według list wydawniczych kilku dużych i sprawdzonych sklepów branżowych kolejna część przygód konkurenta Snake'a ukaże się już w lutym. Informacja nie jest potwierdzona przez samego wydawcę, więc wiadomość należy traktować nieco sceptycznie.

Plotek ciąg dalszy. Fani Sama Rybskiego mają już powoli dosyć czekania na kolejną część gry Splinter Cell. Premiera gry przesuwana była kilkukrotnie. UbiSoft zdecydowało się zmienić kilka rzeczy w grze, co spowodowało wielką obsuwę. O Conviction było cicho, aż do dziś. Według list wydawniczych kilku dużych i sprawdzonych sklepów branżowych kolejna część przygód konkurenta* Snake'a* ukaże się już w lutym. Informacja nie jest potwierdzona przez samego wydawcę, więc wiadomość należy traktować nieco sceptycznie.

Amazon.com oraz Gamestop zamierzają rozpocząć sprzedaż gry drugiego lutego. Co dziwne, samo Ubi w podsumowaniu fiskalnego roku 2009 nic nie wspomniało o tak wczesnej premierze. Niespodzianka? Zejdźmy na chwilę na ziemię. Racjonalnie należy przyjąć, według ostatniej konferencji Ubi, że Conviction nie pojawi się na sklepowych półkach nie wcześniej, niż w kwietniu 2009 roku. Chyba, że wyżej wspomniane sklepy są w posiadaniu pewnych informacji o wcześniejszej premierze *Splinter Cella. *

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)