Spore jest już "złoty", premiera wkrótce!

Spore jest już "złoty", premiera wkrótce!

Obrazek: Spore
Obrazek: Spore
Maciej Madziński
15.08.2008 15:30

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które czekają na Spore. Dzieło firmy Maxis osiągnęło złoty status. Znaczy to dokładnie tyle, że tytuł jest już ukończony! Teraz tylko gra musi być powielona na odpowiednie nośniki, zapakowana do pudełek, a potem może "wylądować" w sklepach. To nastąpi w Polsce już piątego września bieżącego roku.

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które czekają na Spore. Dzieło firmy *Maxis *osiągnęło złoty status. Znaczy to dokładnie tyle, że tytuł jest już ukończony! Teraz tylko gra musi być powielona na odpowiednie nośniki, zapakowana do pudełek, a potem może "wylądować" w sklepach. To nastąpi w Polsce już piątego września bieżącego roku.

Przypomnijmy, że *Spore *zostanie wydany na komputery (PC-ty i Maci), DS-y oraz na telefony komórkowe. Jednak w przypadku tej ostatniej platformy data premiery jeszcze nie jest znana. O samej grze dużo więcej przeczytacie w innych wiadomościach na GRRR. Jeśli jeszcze się nią nie interesowaliście, to warto teraz nadrobić zaległości.

Źródło: KotakuShacknews

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)