Spotify się zmienia. Tym razem nie chodzi o muzykę

Spotify się zmienia. Tym razem nie chodzi o muzykę

Spotify się zmienia. Tym razem nie chodzi o muzykę
Adam Bednarek
18.02.2020 19:28

Spotify dostrzega rosnąca popularność podcastów. Internetowe audycje będą wyświetlane w wygodniejszej i bardziej czytelnej formie.

Spotify prezentuje nowe funkcjonalności i odświeżoną stronę Podcast Show. Najważniejsza zmiana to przede wszystkim odświeżony design. Opisy poszczególnych podcastów znajdą się na górze listy najpopularniejszych audycji, co ma ułatwić ich odkrywanie.

Tam też pojawią się zapowiedzi nowych odcinków. Jest to opcja, która pozwala zapoznać się z fragmentem wybranego podcastu. Nie trzeba będzie w ciemno odsłuchiwać audycji, by sprawdzić, czy na pewno nas interesuje.

Spotify ułatwi słuchanie podcastów

Zresztą nadzianie się na coś, co nie jest w kręgu naszych zainteresowań, będzie dzięki zmianom na Spotify trudniejsze. A to dlatego, że pod opisem każdego podcastu zobaczymy kategorie. Wystarczy wybrać tematykę, która najbardziej interesuje, aby zobaczyć więcej podobnych programów.

Spotify poinformowało, że w serwisie znajdziemy już przeszło 700 tys. podcastów, więc jest w czym wybierać.

Nie tylko Spotify stawia na internetowe audycje. Od jakiegoś czasu dostępna jest aplikacja Google Podcast, z której korzystać można również w Android Auto.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)