Stallone i Statham zostaną najemnikami

Stallone i Statham zostaną najemnikami

Stallone i Statham zostaną najemnikami
Ireneusz Podsobiński
06.11.2008 14:00

Po Johnie Rambo Sylvester Stallone najwyraźniej zasmakował w reżyserii wojennych filmów akcji, gdyż zamierza powrócić do tej konwencji. Dla studia Nu Image/Millennium Films stworzy on obraz The Expendables, a także zagra w nim główną rolę. Partnerować będzie mu inny gwiazdor kina akcji - Jason Statham, zaś Jet Li kończy negocjacje. Zdjęcia rozpoczną się w lutym przyszłego roku na Kostaryce i w Luizjanie.

Po *Johnie Rambo *Sylvester Stallone najwyraźniej zasmakował w reżyserii wojennych filmów akcji, gdyż zamierza powrócić do tej konwencji. Dla studia Nu Image/Millennium Films stworzy on obraz The Expendables, a także zagra w nim główną rolę. Partnerować będzie mu inny gwiazdor kina akcji - Jason Statham, zaś Jet Li kończy negocjacje. Zdjęcia rozpoczną się w lutym przyszłego roku na Kostaryce i w Luizjanie.

Film będzie traktował o grupie najemników, wynajętych do przeprowadzenia kontrowersyjnej misji. Ich celem będzie obalenie dyktatora z Ameryki Południowej. Nie trudno zauważyć, że fabuła niemal idealnie pasuje do Rambo, więc w gruncie rzeczy nie wiem, dlaczego nie uznać tego filmu za jego piątą część. Nawet studio i producenci ci sami - Avi Lerner, John Thompson, Kevin King Templeton, Boaz Davidson, Trevor Short i Danny Dimbort. Zobaczymy, może za jakiś czas twórcy przemianują The Expendables na Rambo V.

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/11/1187911.jpg)

Foto: Monolith, UIP

Źródło: Variety

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)