Steve Jobs prawie jak Elvis – żyje w Brazylii. Na Reddicie mają selfie na dowód

Steve Jobs prawie jak Elvis – żyje w Brazylii. Na Reddicie mają selfie na dowód

Fot. Flickr/MIKI Yoshihito (´・ω・)/Lic. CC by
Fot. Flickr/MIKI Yoshihito (´・ω・)/Lic. CC by
Marta Wawrzyn
08.08.2014 12:36

Użytkownicy Reddita jak szaleni komentują selfie ze Steve'em Jobsem na wózku. Oczywiście zrobione po śmierci legendarnego twórcy Apple'a.

Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami Steve Jobs zmarł na raka w 2011 roku. Nikt tego nie kwestionował... aż do wczoraj. Na Reddicie pojawiła się fotka, która losów świata raczej nie zmieni, ale budzi zrozumiałą, choć niezdrową ciekawość.

Reddit zwariował na punkcie Steve'a Jobsa w Rio

Użytkownik TheHorseSizedDuck wrzucił na Reddit selfie zrobione w Rio de Janeiro z facetem na wózku inwalidzkim w tle. Mężczyzna do złudzenia przypomina Steve'a Jobsa, nawet ma na sobie czarną koszulkę. Do zdjęcia dołączony jest opis "Steve Jobs w Rio de Janeiro, żywy".

Nikt – czy też prawie nikt – nie wierzy oczywiście, że szef Apple'a zmartwychwstał i mieszka w Brazylii. Ale nie zmienia to faktu, że pod zdjęciem jest ponad 2500 komentarzy, których analizują każdy szczegół, niektórzy całkiem na poważnie.

Fot. Reddit/TheHorseSizedDuck
Fot. Reddit/TheHorseSizedDuck

A może to tylko głowa Jobsa?

Jedni dziwią się wzorom na rękawach na zdjęciu. "Przez moment myślałem, że Steve Jobs strzelił sobie tatuaże" – pisze Section8atl. Ktoś inny zauważa, że taki facet jak Jobs nigdy nie założyłby koszuli z kwiatowym wzorem, jak ta ze zdjęcia. Co by znaczyło, że to jednak nie on.

Inni sugerują, że być może szef Apple'a wydał miliony dolarów na przeszczepienie swojej głowy. "To nie jest akceptowalne etycznie, więc nigdy nawet o tym się nie mówiło. Ale Steve wygląda na gościa, który mógłby to zrobić" – przekonuje autor teorii, MindAlchemist. Ktoś jeszcze inny pisze, że podczas Mistrzostw Świata w Brazylii jego wujek był przekonany, iż spotkał Willa Smitha. Też ma zdjęcie na dowód.

Nieliczni wskazują, że cały ten cyrk jest po prostu niesmaczny – jakiś hipster zrobił zdjęcie niepełnosprawnemu człowiekowi, a dwa tysiące kolejnych hipsterów z niego chichocze. Chwila... to nie na tym polega cały ten Internet?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)