Street Fighter do kwadratu. Co dwóch Ryu to nie jeden

Street Fighter do kwadratu. Co dwóch Ryu to nie jeden

Street Fighter do kwadratu. Co dwóch Ryu to nie jeden
Michał Kowal
23.10.2008 14:13

Po pierwsze producent Street Fighter IV Yoshi Ono potwierdził, że gra wyjdzie na konsole jeszcze tej zimy. Czyli jest tak, jak w planach wydawniczych CD Projekt. Po drugie Capcom zapowiada, że już "za chwilę" do pobrania z Xbox Live Arcade i PlayStation Network będzie Super Street Fighter II Turbo HD Remix (czyli odświeżona wersja  Super Street Fighter II Turbo).

Po pierwsze producent Street Fighter IV Yoshi Ono potwierdził, że gra wyjdzie na konsole jeszcze tej zimy. Czyli jest tak, jak w planach wydawniczych CD Projekt. Po drugie Capcom zapowiada, że już "za chwilę" do pobrania z Xbox Live Arcade i PlayStation Network będzie *Super Street Fighter II Turbo HD Remix (*czyli odświeżona wersja  Super Street Fighter II Turbo).

W pewnym momencie będziesz siedział w swoim zimowym płaszczu, przyglądał się śniegowi za oknem... i wtedy my trochę podkręcimy atmosferę gorącą akcją ze Street Fightera - powiedział Ono w wywiadzie dla X-Play, o nowej, czwartej już odsłonie Street Fighter.

Jeżeli chodzi o Super Street Fighter II Turbo w HD, to nie znamy dokładnej daty premiery. "Za chwilę" może oznaczać naprawdę wiele rzeczy, ale gra powinna ukazać się jeszcze przed świętami.* *

Wygląda więc na to, że zima będzie należała do Ryu, Kena i reszty ulicznej ferajny. Pozostaje tylko wybrać, czy wolimy tłuc się w odkurzonym Super Street Fighter 2 HD Remix, czy całkowicie nowym Street Fighter IV.

Źródło: Wired

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)