Street Fighter IV zbiera świetne recenzje

Street Fighter IV zbiera świetne recenzje

Street Fighter IV zbiera świetne recenzje
Michał Kowal
14.01.2009 16:59

Wybrani szczęśliwcy już mają i grają. Reszta musi jeszcze troszkę poczekać, ale najnowsza odsłona Ulicznego Wojownika coraz bliżej. Są już pierwsze recenzje najnowszego dzieła Capcom. I są to recenzje bardzo pozytywne: Street Fighter to po prostu jedna z najlepszych gier walki na konsole obecnej generacji (PlayStation the Official Magazine).

Wybrani szczęśliwcy już mają i grają. Reszta musi jeszcze troszkę poczekać, ale najnowsza odsłona Ulicznego Wojownika coraz bliżej. Są już pierwsze recenzje najnowszego dzieła Capcom. I są to recenzje bardzo pozytywne: *Street Fighter to po prostu jedna z najlepszych gier walki na konsole obecnej generacji *(PlayStation the Official Magazine).

Recenzenci z The Official Xbox Magazine dali grze 9,5/10. Nie mniej szczodre było PlayStation the Official Magazine przyznając tytułowi notę 5/5.

Z tego co można przeczytać w obu recenzjach gra jest świetna. Street Fighter IV łączy to co najlepsze w starszych tytułach z nowoczesnymi rozwiązaniami. Bardzo dobrze też sprawdzają się walki w sieci.

Pierwszy hit 2009 roku?

Źródło: Kotaku

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)