Strippermobile – najfajniejsza platforma taneczna świata (+18)

Strona głównaStrippermobile – najfajniejsza platforma taneczna świata (+18)
02.03.2010 13:56
Blomedia poleca
Blomedia poleca

Zarząd klubu Deja Vu z miejscowości Tampa w stanie Floryda postanowił w niecodzienny sposób rozreklamować swój lokal. W związku z tym, że mamy tutaj do czynienia z klubem dla dorosłych gentlemanów (wiecie co mam na myśli) przygotowano naprawdę interesującą kampanię. Zbudowano specjalną przyczepę z przeźroczystymi bokami z plexiglasu, w jej wnętrzu zamontowano rurę do striptizu, światła budujące nastrój, a całość wypełniono wijącymi się w przeróżny sposób striptizerkami!

Zarząd klubu* Deja Vu* z miejscowości Tampa w stanie Floryda postanowił w niecodzienny sposób rozreklamować swój lokal. W związku z tym, że mamy tutaj do czynienia z klubem dla dorosłych gentlemanów (wiecie co mam na myśli) przygotowano naprawdę interesującą kampanię. Zbudowano specjalną przyczepę z przeźroczystymi bokami z plexiglasu, w jej wnętrzu zamontowano rurę do striptizu, światła budujące nastrój, a całość wypełniono wijącymi się w przeróżny sposób striptizerkami!

W ten sposób klub otrzymał reklamę, a wszyscy przechodnie mijający “platformę”… darmowy taniec na rurze. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że policja zatrzymała barwny korowód, zabraniając dalszej jazdy. Zakaz nie został jednak nałożony ze względu na striptizerki czy taniec na rurze, ale ze względu na… rejestrację stanu Nevada. Władze klubu zapowiedziały jednak, że jak tylko sytuacja się rozwiąże, to dziewczyny powrócą na ulice miasteczka Tampa. Naturalnie tylko w wyznaczonych godzinach i w miejscach, gdzie w mieście są bary. Wszyscy wówczas będą ponownie szczęśliwi.

Źródło: Autokult

Udostępnij:
Komentarze (0)