Student sam buduje DeLoreana – poduszkowiec (wideo)

Student sam buduje DeLoreana – poduszkowiec (wideo)02.07.2010 22:00
Student sam buduje DeLoreana – poduszkowiec (wideo)
Marek Maruszczak

Co jest lepsze od własnego DeLoreana? DeLorean poduszkowiec! Z takiego założenia wyszedł 26 letni fan Powrotu do Przyszłości, który własnoręcznie buduje tę udoskonaloną replikę.

Co jest lepsze od własnego DeLoreana? DeLorean poduszkowiec! Z takiego założenia wyszedł 26 letni fan Powrotu do Przyszłości, który własnoręcznie buduje tę udoskonaloną replikę.

Matthew Kriese, 26 letni student i miłośnik przygód Doca Browna, od dwóch lat poświęca swój wolny czas na budowę latającego DeLoreana. Nie był w stanie zmusić samochodu do unoszenia się w powietrzu w inny sposób więc zdecydował się na zrobienie z sławnego samochodu poduszkowca.

Efekty jego dotychczasowych prac możecie obejrzeć na załączonych zdjęciach i nagraniu. Do końca sporo brakuje, ale już teraz pojazd prezentuje się całkiem ciekawie.

W tej chwili prace nad ukończeniem projektu stanęły w miejscu ponieważ środki przeznaczone na budowę uległy wyczerpaniu. Aby zdobyć pieniądze niezbędne go ukończenia  swojego dzieła, Metthew sprzedaje między innymi rysunki i plany konstrukcyjne DeLoreana. Otworzył nawet stronę internetową, za pośrednictwem której można składać darowizny na rzecz projektu.

398416703992115662

Mam nadzieję, że Matthew zbierze brakujące pieniądze, a prace na poduszkowcem dobiegną końca. Jeżeli tak się stanie to na pewno zamieścimy nagranie pokazujące nietypowego DeLoreana w akcji.

Zobacz także nasz subiektywny przegląd najśmieszniejszych filmów na YouTube.

Źródło: Jalopnik

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)