Studio Universal i Mark Platt kontynuują współpracę: Wanted 2 i nowe musicale już wkrótce

Studio Universal i Mark Platt kontynuują współpracę: Wanted 2 i nowe musicale już wkrótce16.07.2008 12:00
Łukasz Mantiuk

Studio Universal przedłużyło kontrakt z producentem filmowym Markiem Plattem na 4 kolejne lata. Platt był producentem takich hitów jak Legalna Blondynka (dwie części), Honey czy ostatnio Wanted ? Ścigani. Teraz przy okazji przedłużenia kontraktu zapowiedziano kilka projektów, nad którymi Platt będzie sprawował nadzór.

Studio Universal przedłużyło kontrakt z producentem filmowym Markiem Plattem na 4 kolejne lata. Platt był producentem takich hitów jak Legalna Blondynka (dwie części), *Honey *czy ostatnio Wanted ? Ścigani. Teraz przy okazji przedłużenia kontraktu zapowiedziano kilka projektów, nad którymi Platt będzie sprawował nadzór.

Wśród nich jest oczywiście Wanted 2, kontynuacja hitu z tego roku. Skoro Wanted ? Ścigani po około trzech tygodniach wyświetlania ma już na swoim koncie ponad 100 milionów dolarów, oczywiste było, że pojawią się pogłoski o dalszym ciąg przygód bohaterów z filmu. Teraz potwierdzono oficjalnie, Wanted 2 powstanie, jednak na razie nie wiadomo nic odnośnie obsady, fabuły czy daty premiery.

Innym, zaskakującym projektem będzie remake musicalu z 1973 roku ? Jesus Christ Superstar, opowiadający o hipisach, którzy przygotowują happening o Jesusie, jego działalności i śmierci. O nowej wersji tego filmu mówi się od 2001 roku, kiedy to olbrzymi sukces odniósł inny musical ? Moulin Rouge! z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem w rolach głównych.

Ostatnim potwierdzonym projektem Universal i Platta będzie Wicked, kinowa wersja musicalu, który opowiada o Złej Czarownicy z Zachodu, znanej z Czarnoksiężnika z Krainy Oz. Jak widać w najbliższym czasie do kin zawita sporo musicali, co dla mnie jest bardzo dobrą wiadomością, bo kocham musicale.

Źródło: ComingSoon.net

Foto: wantedmovie.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)