Stwórz sobie Halo 4

Stwórz sobie Halo 4
Igor Chrustek

12.09.2008 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lubisz komputery? Siedzenie przed monitorem sprawia Ci przyjemność? I, co najważniejsze, masz nad łóżkiem powieszony plakat Master Chiefa? Tak? To za mało. Jeśli ktoś z Was marzy o pracy programisty, ma wyjątkową szansę wejść w szeregi Halo Studio. Dodatkowo, jeśli dana osoba marzyła o tym, by pomaczać swe palce przy Halo 4 - okazja może się już nie powtórzyć. Twórcy Halo poszukują nowego pracownika, który pomoże zdefiniować przyszłość gier wideo. Wymagania są, delikatnie mówiąc, bardzo wysokie.

Lubisz komputery? Siedzenie przed monitorem sprawia Ci przyjemność? I, co najważniejsze, masz nad łóżkiem powieszony plakat* Master Chiefa*? Tak? To za mało. Jeśli ktoś z Was marzy o pracy programisty, ma wyjątkową szansę wejść w szeregi Halo Studio. Dodatkowo, jeśli dana osoba marzyła o tym, by pomaczać swe palce przy Halo 4 - okazja może się już nie powtórzyć. Twórcy* Halo *poszukują nowego pracownika, który pomoże zdefiniować przyszłość gier wideo. Wymagania są, delikatnie mówiąc, bardzo wysokie.

Microsoft poszukuje utalentowanego, pełnego doświadczenia programisty, którego gry okażą się kamieniem milowym w dziedzinie elektronicznej rozrywki. Co oferuje pracodawca? Opiekę medyczną, darmowy dostęp do zajęć fitness i siłowni, urlopy, zniżki na produkty MS, i przede wszystkim nieprzyzwoicie wysoki zarobek, adekwatny do efektywności pracownika. Ktoś chętny?

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)