Stylowe zegarki dla lubiących się wyróżniać

The One Splitscreen Art
The One Splitscreen Art
Grzegorz Nowak

09.02.2011 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Linia zegarków The One to połączenie najnowszej technologii oraz niebanalnego wyglądu. Każdy model jest pomysłowy - znajdzie się coś zarówno dla lubiących prostą elegancję, jak i futurystyczne rozwiązania. Poniżej 3 ciekawe przykłady.

Zegarek 01 The One Split Screen Art

Ten zegarek wygląda modnie, ma też ciekawy sposób wyświetlania czasu. Design jest utrzymany w klimacie mody ulicznej, a binarny wyświetlacz wyposażony w diody LED nietypowo pokazuje aktualną godzinę. Niestety wraz z oryginalnością idzie pewne utrudnienie - żeby odczytać godzinę i minuty, trzeba dodać wszystkie podświetlone liczby. Jeśli chcecie mieć taki zegarek, lepiej, żebyście potrafili szybo dodawać w pamięci do 60.

Zegarek The One Split Screen Art kosztuje 829 zł.

Sposób działania binarnego wyświetlacza
Sposób działania binarnego wyświetlacza

Zegarek 01 The One Analog

The One Analog
The One Analog

Tym razem modny wygląd zegarka łączy się z klasycznym sposobem pokazywania czasu. Tarcza godzin i minut obracają się wraz z upływającym czasem, więc na górze zegarka nie będzie godziny 12, tylko aktualna. Gadżet dla lubiących połączenie klasycznych rozwiązań z technologią, pod warunkiem że przyzwyczaicie się do ruchomych tarcz.

Zegarek The One Analog kosztuje 499 zł.

Zegarek 01 The One Slider

The One Slider
The One Slider

W tym przypadku czas odczytuje się na dwa sposoby. Dzięki przesuwanej klapce można używać zarówno zegarka z tradycyjnymi wskazówkami, jak i nowoczesnego, binarnego wyświetlacza. Gdybyście mieli problem z szybkim dodawaniem, wystarczy odsunąć klapkę i spojrzeć na stare dobre wskazówki.

Zegarek The One Slider kosztuje 699 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)