Surface dla dzieci

Surface dla dzieci23.02.2008 15:00
Surface dla dzieci
Szymon Adamus

Gdy ja byłem mały lubiłem bawić się z kolegami klockami LEGO, latać po osiedlu za piłką i wkurzać sąsiadki wrzaskami podczas zabawy w chowanego. Dzisiaj jednak jest nieco inaczej i by dobrze się rozerwać dzieciaki potrzebują elektronicznych stołów z ekranami dotykowymi.

Kosztujący 500 dolarów Touch Table EES producenta zabawek ToyQuest nie jest może tak rozbudowany jak Microsoft Surface, ale i nie ma być. Dotykowy ekran o przekątnej 21 cali pozwala na pogranie w kręgle, rysowanie i... a zresztą zobaczcie sami.

Gdy ja byłem mały lubiłem bawić się z kolegami , ale i nie ma być. Dotykowy ekran o przekątnej 21 cali pozwala na pogranie w kręgle, rysowanie i... a zresztą zobaczcie sami.

[swf]http://patrz.pl/player.partner.22.swf?id=304879&r=5&o=304879&w=22&color1=eeeeee&color2=00589e&color3=00589e,425,349,8,ffffff[/swf]

Dodatkowo system pozwala na odtwarzanie płyt DVD, ma wbudowane głośniki, złącze USB i wejście na karty pamięci SD. Całość można obsługiwać z góry lub obrócić tak by pasowało do pozycji siedzącej. Touch Table EES nie pozwala na podłączenie do internetu więc można w pełni kontrolować co dziecko będzie na nim oglądać.

Widząc jak moi nieletni znajomi szaleją mogąc pobawić się chociaż pięć minut konsolą Nintendo Wii, jestem pewien, że ten wirtualny stół przyjmie się znakomicie.

Źródło i fot.: engadget.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)