Świąteczne dekoracje dla geeków. Czym przystroić choinkę?

Świąteczne ozdoby dla geeków (Fot. Mashable.com)
Świąteczne ozdoby dla geeków (Fot. Mashable.com)
Łukasz Michalik

12.12.2011 10:00, aktual.: 11.03.2022 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pogodzenie świątecznej atmosfery z zamiłowaniem do technologii nie jest prostym zadaniem. Na szczęście istnieją pomysłowe gadżety, które pozwolą uniknąć estetycznego zgrzytu, a jednocześnie podkreślą zainteresowania domowników.

Pogodzenie świątecznej atmosfery z zamiłowaniem do technologii nie jest prostym zadaniem. Na szczęście istnieją pomysłowe gadżety, które pozwolą uniknąć estetycznego zgrzytu, a jednocześnie podkreślą zainteresowania domowników.

Bombki choinkowe z kolorami Pantone

Idealna ozdoba dla grafików. Cena: 14 dolarów za sztukę albo 62 za komplet. Można kupić na tej stronie.

Zawieszki na choinkę z fragmentów płyt głównych

Coś dla gadżetomaniaka – ekologa. Nie dość, że choinka zostanie ładnie ozdobiona, to przy okazji poprawimy naszą ekologiczną samoocenę – ozdoby są wykonane z komputerowego złomu. Cena: 15 dolarów za sztukę. Do nabycia na tej stronie.

Ozdoby w kształcie padów

W jaki sposób subtelnie zakomunikować, że od ciepłych skarpet w roli prezentu lepiej sprawdzi się porządny shooter FPP? Odpowiednie ozdoby choinkowe powinny przekazać to jednoznacznie. Cena – 30 dolarów za sztukę, do kupienia na tej stronie.

Zawieszka na drzwi w stylu retro

Choć dramatu pikselozy nie doświadczamy już od dobrych kilku lat, a przynajmniej od czasu, gdy YouTube wprowadził obsługę filmów HD, świąteczna ozdoba na drzwi przypomni, że całkiem niedawno grafika komputerowa prezentowała się zupełnie inaczej. Cena gadżetu – 15 dolarów. Do kupienia na tej stronie.

Duży, paskudny i raczej mało praktyczny. Idealnie pasujący do świątecznej stylistyki bałwan pomoże, gdy liczba podłączanych urządzeń przekroczy możliwości komputera. Do kupienia na tej stronie za 12 dolarów.

Angry Birds w wersji choinkowej

Swoje uwielbienie dla kultowego przeboju, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii mobilnej rozrywki, można wyrazić, zawieszając na choince stosowne ozdoby. Komplet ptaków wraz z przedstawicielem trzody chlewnej na tej stronie kosztuje 32 dolary.

Społecznościowe ozdoby na choinkę

Hub USB

Jeśli zamiast prowadzić w imieniu ptaków wojnę ze świniami, wolisz rozwijać swoją sieć znajomych, również znajdziesz odpowiednie ozdoby na choinkę. Jak bardzo społecznościowe mogą być święta? Aby się przekonać, trzeba wydać w tym miejscu co najmniej 20 dolarów.

Choinka ze starej płyty

Ekologicznie i gadżeciarsko? Trudno o lepsze połączenie. Cena: na tej stronie 4 funty.

Źródło: Mashable

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także