Podczas tegorocznej edycji Microsoft Technology Summit 2009, jednej z największych konferencji technologicznych w Polsce, odbędą się światowe prapremiery najbardziej oczekiwanych produktów Microsoft – Windows 7 oraz Windows Server 2010.

bESTrTYl

Podczas tegorocznej edycji Microsoft Technology Summit 2009, jednej z największych konferencji technologicznych w Polsce, odbędą się światowe prapremiery najbardziej oczekiwanych produktów Microsoft – Windows 7 oraz Windows Server 2010.

Jednocześnie z uwagi na duże zainteresowanie konferencją, Microsoft przedłuża termin rejestracji po promocyjnej cenie 450 złotych brutto do 14 lipca.

Tegoroczny Microsoft Technology Summit (MTS) odbędzie się 29 i 30 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Rejestracja jest prowadzona na stronie internetowej (www.mts2009.pl), gdzie można znaleźć także szczegóły dotyczące czwartej edycji konferencji. MTS jest największą tego typu konferencją w Polsce, którą w zeszłym roku odwiedziło blisko 3000 osób.

bESTrTYn

Podczas tegorocznej, czwartej już edycji MTS przedstawione zostaną najnowsze technologie firmy Microsoft, które wkrótce pojawią się na rynku oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, programistycznym i konsumenckim. Swoje światowe prapremiery będą miały m. in system operacyjny Windows 7 oraz Windows Server 2010.

Podczas licznych sesji oraz warsztatów, prowadzonych przez specjalistów z polskiego oddziału Microsoft oraz specjalnie zaproszonych gości z Europy i Stanów Zjednoczonych, przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak nowe systemy operacyjne rozbudowane o elementy wirtualizacji, rozwiązania w zakresie komunikacji i współpracy (Exchange Server i Office Communication Server) oraz modele technologii Cloud Computing (Windows Azure). Uzupełnieniem części merytorycznej konferencji będą również laboratoria komputerowe oraz Strefa Ekspertów.

Microsoft Technology Summit 2009 jest konferencją skierowaną do osób zawodowo zajmujących się technologiami informatycznymi, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii w Polsce.

MTS 2009 odbędzie się 29 i 30 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Pl. Defilad 1). Goście tegorocznej edycji konferencji będą mogli uczestniczyć w 11 równoległych ścieżkach i około 100 sesjach i warsztatach technicznych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, posegregowanych na 13 obszarów tematycznych (w tym m.in.: klienckie i serwerowe systemy operacyjne, komunikacja i współpraca, wirtualizacja, bezpieczeństwo, zarządzanie treścią, Cloud Computing, urządzenia mobilne). W konferencji weźmie udział około 60 ekspertów z Polski i z zagranicy. Jak co roku, program MTS 2009 obejmuje również Strefę Ekspertów, konkurs Speaker Idol oraz laboratoria komputerowe. Swój udział zapowiedzieli także przedstawiciele czołowych firm z branży IT.

bESTrTYt

Poniżej podajemy ceny wejściówek na MTS 2009 (wszystkie ceny zawierają podatek VAT):

  • 450 zł – w przypadku rejestracji do 14 lipca,
  • 650 zł – przy rejestracji dokonanej od 15 lipca do 31 sierpnia,
  • 1500 zł – przy rejestracji od 1 do 7 września.
bESTrTYu

Informacja prasowa.

Komentarze (0)
bESTrTZj