Świetny krwawy zwiastun filmu, czy żart?

Strona głównaŚwietny krwawy zwiastun filmu, czy żart?
22.03.2009 22:03
Michał Matuszewski
Michał Matuszewski

Przyznam, że zwiastun filmu Give 'em Hell, Malone wbił mnie w fotel. Znana piosenka Bad to the bone w połączenie z groteskowym klimatem kina gangsterskiego różnych epok.Trochę z kina noir, trochę z grindhouseów, trochę ze współczesnego kina gansterskiego. A do tego krwawo i po męsku. Nowy film Russella Mulcahy'a - twórcy znakomitego i kultowego Nieśmiertelnego prezentuje się naprawdę świetnie. Bardzo chciałbym zobaczyć Give 'em Hell, Malone, ale jest coś, co zasiało we mnie ziarno niepokoju.

Przyznam, że zwiastun filmu Give 'em Hell, Malone wbił mnie w fotel. Znana piosenka Bad to the bone w połączenie z groteskowym klimatem kina gangsterskiego różnych epok.Trochę z kina noir, trochę z grindhouseów, trochę ze współczesnego kina gansterskiego. A do tego krwawo i po męsku. Nowy film Russella Mulcahy'a - twórcy znakomitego i kultowego *Nieśmiertelnego *prezentuje się naprawdę świetnie. Bardzo chciałbym zobaczyć Give 'em Hell, Malone, ale jest coś, co zasiało we mnie ziarno niepokoju.

Film ma opowiadać o prywatnym detektywie, który żeby rozwiązać sprawę zmuszony jest przejść przez istne piekło (albo sam je wzniecić).

Jak Wam się podoba zwiastun? Też czekacie z niecierpliwością na film?

Wszytko pięknie. Zaniepokoiła mnie tylko data amerykańskiej premiery - 1 kwietnia. Czyżby *Give 'em Hell, Malone *miał się okazać primaaprilisowym żartem? Z drugiej strony w sumie mało filmowo wygląda ten zwiastun.

Krótkie śledztwo w Internecie tylko wzmocniło moje podejrzenie, chociaż nie doprowadziło do ostatecznego rozwiązania sprawy.

Po pierwsze 1 kwietnia w tym roku to środa - filmy wchodzą do kin z reguły w piątek. Jak na tydzień do premiery bardzo mało jest innych materiałów promocyjnych - zdjęć, plakatów. Niektóre internetowe bazy filmowe zupełnie milczą o tym filmie, nie wspominając już o tym, że wiedzielibyśmy o powstawaniu takiego filmu i napisalibyśmy o nim na Niezłym Kinie.

Co o tym myślicie? Wierzycie w Give 'em Hell, Malone?

Udostępnij:
Komentarze (0)