Świeże piwo dla każdego!

Obrazek: Avanti MBD5L Mini Pub Mini Beer Keg Dispenser
Obrazek: Avanti MBD5L Mini Pub Mini Beer Keg Dispenser
Keroth

11.11.2007 19:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piwo, to taki napój bez którego wielu ludzi nie wyobraża sobie udanego popołudnia. Ot - część z nas zawsze chciałaby mieć możliwość wypicia szklaneczki złocistego trunku prosto z beczki. Pewnym rozwiązaniem może być sprzedawana obecnie w sklepach beczułka Heinekena, ale niestety raczej trudno trzyma się ją w reprezentatywnym miejscu w domu. Widoczne poniżej urządzenie rozwiązuje tego typu problemy.

Piwo, to taki napój bez którego wielu ludzi nie wyobraża sobie udanego popołudnia. Ot - część z nas zawsze chciałaby mieć możliwość wypicia szklaneczki złocistego trunku prosto z beczki. Pewnym rozwiązaniem może być sprzedawana obecnie w sklepach beczułka* Heinekena*, ale niestety raczej trudno trzyma się ją w reprezentatywnym miejscu w domu. Widoczne poniżej urządzenie rozwiązuje tego typu problemy.

Avanti MBD5L Mini Pub Mini Beer Keg Dispenser kosztuje 230 dolarów i "obsługuje" wszystkie standardowe pięciolitrowe beczki z piwem. Kupujemy beczkę, wstawiamy do urządzenia, a to z kolei podłączamy do prądu i już możemy cieszyć się świeżutkim, schłodzonym piwkiem. Co ważne gadżet wygląda całkiem stylowo, więc nie ma problemu, a nawet jest wskazane, aby postawić go w kuchni lub na domowym barku.

Niestety pewien istotny problem szybko zepsuje radość potencjalnych nabywców - sklep nie przewiduje wysyłki poza USA. Być może jednak już wkrótce takie urządzenie pojawi się również u nas?

Źródło i fot.: SCI FI Tech

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)