Świeżutkie obrazki z GTA IV: Lost and Damned

Świeżutkie obrazki z GTA IV: Lost and Damned
Igor Chrustek

20.11.2008 19:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rano mieliście okazję przeczytać pierwsze konkretniejsze informacje dotyczące rozszerzenia Grand Theft Auto IV na Xboksa 360. Tego samego dnia w sieci ukazały się ociekające świeżością screeny pochodzące wprost z dodatku - Lost and Damned. Możecie je obejrzeć pod tym adresem. Chcecie poznać Liberty City od całkiem innej strony? Rockstar zadba o to, by gracz nie żałował wydanych pieniędzy na długo wyczekiwany DLC. Ponadto twórcy zapowiedzieli kilka ciekawych nowości.

Rano mieliście okazję przeczytać pierwsze konkretniejsze informacje dotyczące rozszerzenia Grand Theft Auto IV na Xboksa 360. Tego samego dnia w sieci ukazały się ociekające świeżością screeny pochodzące wprost z dodatku - Lost and Damned. Możecie je obejrzeć pod tym adresem. Chcecie poznać* Liberty City* od całkiem innej strony? Rockstar zadba o to, by gracz nie żałował wydanych pieniędzy na długo wyczekiwany DLC. Ponadto twórcy zapowiedzieli kilka ciekawych nowości.

Już 17 lutego będziemy mogli się przekonać o jakości nowego produktu od R. Według zapowiedzi otrzymamy nowe tryby dla rozgrywki wieloosobowej, trochę nowych pojazdów i uzbrojenia, dzięki którym wkroczymy do nowego, lepszego Liberty City. Fabuła dodatku skupi się na całkiem nowym bohaterze - Johnym Klebitzu. Janek należy do gangu motocyklowego, który sieje strach i przerażenie na ulicach LC. Jak Wam się to widzi? Aha*, fani muzyki mogą spać spokojnie - Rockstar zapowiedziało dodanie do gry kilku nowych piosenek.

Źródło: IGN

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)