?Szczęki 19? w 3D

Szczęki 19 w 3D ?
Szczęki 19 w 3D ?
Michał Nowak

13.01.2010 01:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tytuł wpisu może być nieco mylący i nie ma on za wiele wspólnego ze Stevenem Spielbergiem, a bardziej z Robertem Zemeckisem. Pamiętacie scenę z drugiej części Powrotu do przyszłości, w której Marty zostaje zaatakowany przez trójwymiarowego rekina z billboardu reklamującego film Szczęki 19? Widzowie w USA niedługo będą mogli obejrzeć ten film na własne oczy!

Tytuł wpisu może być nieco mylący i nie ma on za wiele wspólnego ze Stevenem Spielbergiem, a bardziej z Robertem Zemeckisem. Pamiętacie scenę z drugiej części Powrotu do przyszłości, w której Marty zostaje zaatakowany przez trójwymiarowego rekina z billboardu reklamującego film* Szczęki 19*? Widzowie w USA niedługo będą mogli obejrzeć ten film na własne oczy!

A to za sprawą nadchodzącego wydania Blu-Ray z trylogią Zemeckisa. W 5-płytowym boksie, wśród dodatków ma się znaleźć krótkometrażowy film Jaws 19 3-D, który zostanie nakręcony specjalnie na potrzeby tego wydania. Nie będzie to zapewne jakaś rewelacja, ale na pewno sympatyczny dodatek. Universal planuje również wydać trylogię Jurrasic Park na blu-ray. Nie jest to jeszcze pewne, ale prawdopodobnie Amerykanie mogą spodziewać się tych filmów pod koniec bieżącego roku. Jak to będzie w Polsce, jeszcze nie wiadomo.

Nawiasem mówiąc, niezły wizjoner z tego Zemeckisa. Już dwie dekady temu przewidział to, co będzie się działo z kinematografią w przyszłości. Po pierwsze, wciąż kręci się kolejne sequele kultowych serii (Indiana Jones, Szklana pułapka, Rocky, etc.), a po drugie, wkrótce chyba każdy blockbuster będzie wychodził w 3D. Fikcja staje się rzeczywistością! Przypominam, że akcja BTTF2 ma miejsce w 2015 roku. Jeśli Zemeckis miał rację, już za pięć lat będziemy ubierać się w futurystyczne, kiczowate ciuszki, jeździć na deskolotkach i może w końcu ktoś wyprodukuje samosznurujące się Nike'i ?

Back to the Future 2 - Nike Air 2015 Kicks

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)