T‑Bag w filmie Stallone'a

T-Bag w filmie Stallone'a
Ireneusz Podsobiński

09.12.2008 20:00

Po Transporterze 3 Robert Knepper ponownie spotka się z Jasonem Stathamem, ale tym razem na planie nowego filmu Sylwestra Stallone'a - The Expendables. Słynny T-Bag z serialu Skazany na śmierć chwali się, że został osobiście zapytany przez szefa Planet Hollywood, Roberta Earla. "To był taki surrealistyczny moment w zeszły piątek. Właściciel Planet Hollywood podszedł do mnie i spytał: 'Uwielbiam cię w Prison Break. Chciałbyś zagrać w następnym filmie Sly'a?'" Odpowiedzi chyba nie trudno się domyślić.

Po *Transporterze 3 *Robert Knepper ponownie spotka się z Jasonem Stathamem, ale tym razem na planie nowego filmu Sylwestra Stallone'a - The Expendables. Słynny T-Bag z serialu *Skazany na śmierć *chwali się, że został osobiście zapytany przez szefa Planet Hollywood, Roberta Earla. "To był taki surrealistyczny moment w zeszły piątek. Właściciel Planet Hollywood podszedł do mnie i spytał: 'Uwielbiam cię w Prison Break. Chciałbyś zagrać w następnym filmie Sly'a?'" Odpowiedzi chyba nie trudno się domyślić.

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/12/tbag.jpg)

*The Expendables *traktuje o grupie najemników, wynajętych do przeprowadzenia kontrowersyjnej misji. Ich celem będzie obalenie dyktatora z Ameryki Południowej. Film akcji w reżyserii Sylwestra Stallone'a zapowiedziany jest jako produkcja z kategorią PG-13. Dotychczas do głównych ról zostali zaangażowani Jason Statham, Jet Li i Dolph Lundgren.

Foto: SPI, Fox

Źródło: Moviehole

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)