Takiej gry na gogle VR brakowało! The Climb: wirtualna wspinaczka na Oculus Rift od Crytek

Takiej gry na gogle VR brakowało! The Climb: wirtualna wspinaczka na Oculus Rift od Crytek
Juliusz Czarnecki

15.12.2015 22:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robinson: The Journey nie jest jedyną grą VR od studia Crytek. Ekipa pracuje też nad The Climb, które ukaże się wyłącznie na Oculus Rift.

Crytek doskonale “czuje” wirtualną rzeczywistość i wie, co może nas zachwycić. Spotkanie z dinozaurami w Robinson: The Journey zapowiada się ekscytująco, ale więcej emocji budzić może The Climb. Takie stwierdzenie nie będzie przesadą biorąc pod uwagę fakt, że The Climb to gra o wspinaniu się. W bardzo niebezpiecznych warunkach!

The Climb: Announcement Teaser

Twórcy zapewniają, że realistycznych scenerii z całego świata nie zabraknie. Już sam krótki zwiastun pokazuje, że wielokrotnie zrobi nam się słabo. The Climb to nie tylko spokojne wspinanie się, ale przede wszystkim niebezpieczne skoki. Nie raz ręka ześlizgnie się ze skały…

Cevat Yerli, założyciel, prezydent i prezes Cryteka.

Gry od zawsze dawały nam sposobność przeżywania rzeczy niemożliwych. Technologie wirtualnej rzeczywistości, jak choćby Rift, dostarczają nam tych wrażeń z niespotykaną dotąd intensywnością. The Climb pozwala graczom na wypróbowanie jednego z najniebezpieczniejszych sportów na świecie z całym spektrum emocji jemu towarzyszących – zawisną oni kilka tysięcy metrów nad powierzchnią ziemi, bez żadnych zabezpieczeń, ufając jedynie ryzykownym chwytom

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie The Climb się ukaże. Gra działać będzie zarówno z kontrolerem od Xboksa One - pad znajdzie się w zestawie z goglami Oculus Rift - jak i Oculus Touch.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)