Takiej maseczki jeszcze nie było. Ma mikrofon, głośnik i... oczyszczacz powietrza

Takiej maseczki jeszcze nie było. Ma mikrofon, głośnik i... oczyszczacz powietrza23.07.2021 14:57
Takiej maseczki jeszcze nie było. Ma mikrofon, głośnik i... oczyszczacz powietrza

Jeśli szukacie maseczki ostatecznej, to właśnie została zapowiedziana. LG pokazało światu projekt, który niebawem trafi na rynek. W końcu nie będzie trzeba narzekać na problemy ze zrozumieniem, co ktoś do nas mówi, a na dodatek zadbamy o swoje płuca.

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 przyzwyczaiła nad do chodzenia w maseczkach. Nie wiadomo tak naprawdę gdzie i jak długo będą one jeszcze wymagane. Niestety nie jest to komfortowe dla wielu osób, które narzekają na problemy z oddychaniem, zbieranie wilgoci czy brak możliwości swobodnego kontaktu.

Rozwiązaniem na powyższe problemu może być maseczka LG PuriCare Wearable Air Purifier w najnowszym wydaniu. Pierwowzór został zaprezentowany w 2020 roku i był wyposażony w 3 wiatraki oraz filtr HEPA. Kilka miesięcy później zapowiedziano datę wejścia na rynek ulepszonej wersji.

381596930301830044

Według najnowszych zapowiedzi producenta, maseczka LG kolejnej generacji będzie mniejsza, lżejsza i otrzyma nowe funkcje. Technologia VoiceOn będzie automatycznie rozpoznawała, kiedy zaczynamy mówić i wzmocni nasz głos z wnętrza maseczki i przekaże go do głośników na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy musieli już narzekać na problemu z komunikacją.

Mimo tego, że nowa wersja maski będzie lżejsza ze względu m.in. na mniejsze silniki obsługujące wiatraki, to nie ucierpiała ona na baterii, a wręcz przeciwnie. Wewnętrzny akumulator ma powiększoną pojemność z 820 mAh do 1000 mAh, co ma pozwolić na 8 godzin nieprzerwanej pracy. Ładowanie akumulatora do pełnego ma potrwać jedynie 2 godziny.

Nowa maseczka LG PuriCare Wearable Air Purifier pojawi się w sierpniu 2021 roku w Tajlandii. Nie mamy póki co informacji na temat jej sprzedaży w innych krajach. Wiemy jedynie, że zależy to od wewnętrznych regulacji konkretnych regionów. Nie została również podana cena urządzenia.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)