Tańsze PS3, nowy (i też tańszy) model PSP

Strona głównaTańsze PS3, nowy (i też tańszy) model PSP
17.08.2011 09:22
Fot. na licencji CC Mike Schmid Flickr
Fot. na licencji CC Mike Schmid Flickr
Szymon Adamus
Szymon Adamus

Na targach GamesCom 2011 Sony zachęciło fanów swojego sprzętu nowymi, bardziej atrakcyjnymi cenami. Będzie tanio.

Na targach GamesCom 2011 Sony zachęciło fanów swojego sprzętu nowymi, bardziej atrakcyjnymi cenami. Będzie tanio.

PSP za 99 euro

Kieszonkowa konsolka Sony będzie dostępna za 99 euro (około 410 zł) w nowym modelu bez WiFi. Oferta będzie dostępna tylko w Europie. Konsolka będzie miała nieco inny wygląd (z ciemnymi wykończeniami).

390291450568781557

Potanieją też gierki PSP Essentials, które teraz będzie można dostać za 9,99 euro (około 41 zł).

Rezygnacja z WiFi może się wydawać dziwna, ale osoby, które nie będą chciały w dniu premiery kupować PS Vita, a lubią przenośne konsole, będą mogły niewielkim kosztem wyposażyć się w sprzęt poprzedniej generacji. Już teraz PSP z drugiej ręki jest bajecznie tanie. A będzie jeszcze lepiej.

PlayStation 3 za 999 zł

Stacjonarna konsola Sony będzie kosztowała 249 euro/dolarów. Teoretycznie to nieco ponad 1000 zł. W praktyce w Polsce cena ma wynosić 999 zł za wersję konsoli z dyskiem 160 GB.

Oczywiście życie obecnej generacji konsol powoli dobiega końca, ale na horyzoncie widać jeszcze mnóstwo znakomitych tytułów. Zresztą gigantyczna biblioteka gier dla PS3, to nie jej jedyna zaleta. Konsola jest nadal jednym z najciekawszych odtwarzaczy Blu-ray. Droższym niż urządzenia stacjonarna dedykowane oglądaniu filmów, ale biorąc pod uwagę wszystkie możliwości (gry, multimedia, internet, Blu-ray 2D i 3D) nadal na szczycie listy udanego sprzętu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)